Początkowo Olejnik miał wystąpić w Igrzyskach Gladiatorów, natomiast Paramaxil miał zmierzyć się z Jasiem Kapelą. Ostatecznie doszło jednak do przetasowań na karcie walk Prime MMA 8. Kto wygra walkę Paramaxil vs Olejnik?

Typy na Paramaxil vs Olejnik - Prime MMA 8

Mimo niezłego występu w poprzednich Igrzyskach Gladiatorów, Olejnik wciąż pozostaje jednym z najsłabszych freak fighterów. Paramaxil również nie należy do osób, których należy się obawiać, jednak w porównaniu do Tomka, można go uznać za przyzwoitego zawodnika.

Przewidujemy, że Olejnik od pierwszych sekund rzuci się na Paramaxila, jednak ten zdoła przetrzymać szarżę rywala i skończy go przed czasem. Walkę Paramaxil vs Olejnik można typować wykorzystując kod promocyjny TOTALbet.

TYP: Paramaxil przed czasem

Kursy na Paramaxil vs Olejnik

Kursy na Paramaxil vs Olejnik, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Paramaxil. Kurs na wygraną Jakuba Frączka wynosi 1.20, natomiast triumf Tomka Olejnika został natomiast oszacowany na 3.62.

Paramaxil vs Olejnik - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Paramaxil vs Olejnik dostępne są wyłącznie w firmie TOTALbet, legalnym bukmacherze, który od tej gali jest oficjalnym sponsorem Prime MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Paramaxil vs Olejnik znajdziemy na oficjalnej stronie TOTALbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Prime Show MMA.

Typy na Paramaxil vs Olejnik - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Paramaxil vs Olejnik? Typy Prime MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera TOTALbet, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA. Typy na Prime MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.