Krycha vs Dominik Skowyra typy i kursy na pojedynek, który został dodany karty walk Prime MMA 8 zaledwie kilka dni przed galą. Dla obu zawodników będzie to debiut w organizacji Prime Show MMA. Kto wygra walkę Krycha vs Dominik Skowyra?

Typy na Krycha vs Dominik Skowyra - Prime MMA 8

Wszystko w tej walce przemawia za Krystianem Wilczakiem. Jest on bardziej doświadczony, ma lepsze warunki fizyczne i wydaje się, że dysponuje również większymi umiejętnościami. Dominik Skowyra do tej pory stoczył tylko jedną indywidualną walkę, w której przegrał ze znacznie lżejszym Lizakiem.

Jeśli w tej walce nie wydarzy się nic nieoczekiwanego i Krycha wytrzyma mentalnie, to powinien bez większych problemów pokonać Skowyrę. Nie jesteśmy jednak przekonani czy zrobi to przed czasem, bowiem Wilczak jest znany z dość zachowawczego stylu walki. Walkę Krycha vs Dominik Skowyra można typować wykorzystując kod promocyjny TOTALbet.

TYP: Krycha

Kursy na Krycha vs Dominik Skowyra

Kursy na Krycha vs Dominik Skowyra, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Krycha. Kurs na jego wygraną wynosi bowiem 1.35, natomiast triumf Skowyry został oszacowany na 2.71.

Krycha vs Dominik Skowyra - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Krycha vs Dominik Skowyra dostępne są wyłącznie w firmie TOTALbet, legalnym bukmacherze, który od tej gali jest oficjalnym sponsorem Prime MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Krycha vs Dominik Skowyra znajdziemy na oficjalnej stronie TOTALbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Prime Show MMA.

Typy na Krycha vs Dominik Skowyra - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Krycha vs Dominik Skowyra? Typy Prime MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera TOTALbet, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA. Typy na Prime MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.