Igrzyska Gladiatorów typy i kursy na turniej, który odbędzie się na karcie walk Prime MMA 8. Wśród głównych faworytów wymienia się Kamerzystę, Magicala Jr-a oraz Czarnego Polaka. Kto wygra Igrzyska Gladiatorów?

Typy na Igrzyska Gladiatorów - Prime MMA 8

Bez wątpienia wśród faworytów Igrzysk Gladiatorów należy wymienić przede wszystkim Kamerzystę, który wraca do klatki po 17-miesięcznej przerwie. Wawrzyniak do tej pory wygrał wszystkie trzy walki w karierze freak fightowej.

Podczas poprzednich Igrzysk Gladiatorów z dobrej strony pokazali się również Magicala Jr i Czarny Polak. Patrząc na pozostałych uczestników, to właśnie między tymi trzema zawodnikami rozegra się walka o końcowy triumf.

Naszym zdaniem w finale zmierzy się para Kamerzysta i Magical Jr. W tym starciu minimalnie faworyzujemy Magicala, który w przeciwieństwie do Wawrzyniaka utrzymuje regularność startów oraz posiada lepsze warunki fizyczne. Igrzyska Gladiatorów można typować wykorzystując kod promocyjny TOTALbet.

TYP: Magical Jr

Kursy na Igrzyska Gladiatorów

Kursy na Igrzyska Gladiatorów, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacher TOTALbet niestety nie przedstawił kursów na wygraną poszczególnych zawodników w całym turnieju. Kursy na walki ćwierćfinale wyglądają natomiast następująco:

Walka

1

2

Kamerzysta i Magical JR vs Pazik i Wujek Samo Zło

1.302.90

Jówko i Robalini vs Czarny Polak i Dredziasty

6.001.06

Igrzyska Gladiatorów - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na Igrzyska Gladiatorów dostępne są wyłącznie w firmie TOTALbet, legalnym bukmacherze, który od tej gali jest oficjalnym sponsorem Prime MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na Igrzyska Gladiatorów znajdziemy na oficjalnej stronie TOTALbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Prime Show MMA.

Typy na Igrzyska Gladiatorów - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać Igrzyska Gladiatorów? Typy Prime MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera TOTALbet, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA. Typy na Prime MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.