Don Kasjo vs Tańcula typy i kursy na walkę wieczoru karty walk Prime MMA 8. Dla Tańculi będzie debiut w organizacji Prime, natomiast dla Kasjo powrót po wygranej na FAME MMA. Kto wygra walkę Don Kasjo vs Tańcula?

Typy na Don Kasjo vs Tańcula - Prime MMA 8

Don Kasjo w ostatnim czasie zaliczył widoczny spadek formy. W starciach z Zadorą czy Tyburskim można było tłumaczyć jego słabą postawę brakiem klasycznych rękawic bokserskich. Jednak w walce ze zdecydowanie słabszym Boxdelem, Życiński również wypadł bardzo słabo, mimo walki w dużych rękawicach.

Tańcula natomiast pokazał fatalne umiejętności stójkowe w walce z Wiewiórem. W konfrontacji z Kasjo, powinien być on jednak znacznie bardziej odporny na ciosy. Nie będzie musiał bowiem aż tak drastycznie zbijać wagi. Mimo tego uważamy, że Kasjo będzie w stanie w swoim stylu wypunktować rywala i wygra na pełnym dystansie. Walkę Don Kasjo vs Tańcula można typować wykorzystując kod promocyjny TOTALbet.

TYP: Don Kasjo na punkty

Kursy na Don Kasjo vs Tańcula

Kursy na Don Kasjo vs Tańcula, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów w walce wieczoru Prime MMA 8 wyraźnym faworytem jest Don Kasjo. Kurs na wygraną Życińskiego wynosi 1.22, natomiast triumf Tańculi został natomiast oszacowany na 3.45.

Don Kasjo vs Tańcula - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Don Kasjo vs Tańcula dostępne są wyłącznie w firmie TOTALbet, legalnym bukmacherze, który od tej gali jest oficjalnym sponsorem Prime MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Don Kasjo vs Tańcula znajdziemy na oficjalnej stronie TOTALbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Prime Show MMA.

Typy na Don Kasjo vs Tańcula - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Don Kasjo vs Tańcula? Typy Prime MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera TOTALbet, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA. Typy na Prime MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.