Kaczor BRS vs Jaś Kapela typy i kursy na pojedynek z karty walk Prime MMA 8. Podczas konferencji to właśnie to starcie przykuwało największą uwagę fanów. Kto wygra walkę Kaczor BRS vs Jaś Kapela?

Typy na Kaczor BRS vs Jaś Kapela - Prime MMA 8

Kaczor BRS będzie w tej walce większy i silniejszy. Jaś Kapela udowodnił jednak, że nie boi się bić i posiada pewne umiejętności, zwłaszcza w parterze. Przy typowaniu tej walki warto zaznaczyć, że dwie pierwsze rundy odbędą się w MMA, a dopiero ostatnia w K-1.

Kaczor na konferencjach przed galą pokazał, że kompletnie nie prowadzi sportowego trybu życiu. Jeśli zatem Kapela przetrwa pierwszą minutę, to w późniejszej fazie walki powinien bez większych problemów pokonać wyczerpanego rywala. Walkę Kaczor BRS vs Jaś Kapela można typować wykorzystując kod promocyjny TOTALbet.

TYP: Jaś Kapela

Kursy na Kaczor BRS vs Jaś Kapela

Kursy na Kaczor BRS vs Jaś Kapela, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmachery spodziewają się dość wyrównanego starcia, jednak faworytem jest Kaczor BRS. Kurs na wygraną rapera wynosi 1.60, natomiast triumf Jasia Kapeli został natomiast oszacowany na 2.06.

Kaczor BRS vs Jaś Kapela - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Kaczor BRS vs Jaś Kapela dostępne są wyłącznie w firmie TOTALbet, legalnym bukmacherze, który od tej gali jest oficjalnym sponsorem Prime MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Kaczor BRS vs Jaś Kapela znajdziemy na oficjalnej stronie TOTALbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Prime Show MMA.

Typy na Kaczor BRS vs Jaś Kapela - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Kaczor BRS vs Jaś Kapela? Typy Prime MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera TOTALbet, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA. Typy na Prime MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.