Lasik vs Kolar typy i kursy na jedno ze starć, które znalazło się na karcie walk Prime MMA 8. Obaj zawodnicy nie poznali jeszcze smaku zwycięstwa, więc w tej walce któryś z nich w końcu skończy z ręką w górze. Kto wygra walkę Lasik vs Kolar?

Typy na Lasik vs Kolar - Prime MMA 8

Typując to starcie na wstępie należy zaznaczyć, że Kolar zawalczy z jedną ręką przywiązaną do ciała. W innym wypadku pojedynek ten nie miałby bowiem sensu. Mimo tego uważamy, że Kolarczyk i tak bez większych problemów poradzi sobie z rywalem.

Kuba Lasik to prawdopodobnie najsłabszy zawodnik w historii freak fightów. Nie posiada żadnej techniki, a przede wszystkim boi się przyjąć ciosu i nawet uderzenia na gardę robią na nim wrażenie. Do pokonania Lasika wystarczy podstawowa koordynacja. Jeśli Kolar nie znokautuje rywala w pierwszych kilkunastu sekundach będzie to dla nas sporym zaskoczeniem. Walkę Lasik vs Kolar można typować wykorzystując kod promocyjny TOTALbet.

TYP: Poniżej 2 minut

Kursy na Lasik vs Kolar

Kursy na Lasik vs Kolar, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmachery nie dają w tej walce Lasikowi większych szans. Kurs na wygraną Kolara wynosi bowiem zaledwie 1.10, natomiast triumf Lasika został natomiast oszacowany na 5.00.

Lasik vs Kolar - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Lasik vs Kolar dostępne są wyłącznie w firmie TOTALbet, legalnym bukmacherze, który od tej gali jest oficjalnym sponsorem Prime MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Lasik vs Kolar znajdziemy na oficjalnej stronie TOTALbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Prime Show MMA.

Typy na Lasik vs Kolar - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Lasik vs Kolar? Typy Prime MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera TOTALbet, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA. Typy na Prime MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.