Tomasz Chic vs Dzik typy i kursy na jedno ze starć z karty walk Prime MMA 8. Pojedynek ten, mimo niedawnej rzekomej kontuzji Chica, odbędzie się w formule K-1. Kto wygra walkę Tomasz Chic vs Dzik?

Typy na Tomasz Chic vs Dzik - Prime MMA 8

Dzik w pierwszej walce pokazał się z bardzo dobrej strony. Oczywiście należy wziąć pod uwagę, że walczył z Maciejem Ratajem, który wyszedł do tego starcia z kontuzją. Jednak mimo tego Dzik udowodnił, że jest eksplozywny, a jego ciosy ważą naprawdę dużo

Tomasz Chic natomiast w poprzedniej walce nie poradził sobie z Żuromem. Mimo że ostatecznie o wyniku zadecydowała kontuzja, to pod koniec rundy Żuromski zaczynał zyskiwać przewagę. Naszym zdaniem Dzik agresywnie ruszy od pierwszych sekund, a z taką presją Chic nie będzie umiał sobie poradzić. Walkę Tomasz Chic vs Dzik można typować wykorzystując kod promocyjny TOTALbet.

TYP: Dzik przed czasem

Kursy na Tomasz Chic vs Dzik

Kursy na Tomasz Chic vs Dzik, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Dzik. Kurs na jego wygraną wynosi 1.20, natomiast triumf Chica został natomiast oszacowany na 3.62.

Tomasz Chic vs Dzik - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Tomasz Chic vs Dzik dostępne są wyłącznie w firmie TOTALbet, legalnym bukmacherze, który od tej gali jest oficjalnym sponsorem Prime MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Tomasz Chic vs Dzik znajdziemy na oficjalnej stronie TOTALbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Prime Show MMA.

Typy na Tomasz Chic vs Dzik - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Tomasz Chic vs Dzik? Typy Prime MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera TOTALbet, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA. Typy na Prime MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.