Jóźwiak vs Japczan typy i kursy na jedno z najważniejszych starć karty walk Prime MMA 8. Japczan powróci do klatki po ponad dwuletniej przerwie. Przez ten czas Jóźwiak stoczył aż osiem starć. Kto wygra walkę Jóźwiak vs Japczan?

Typy na Jóźwiak vs Japczan - Prime MMA 8

Naszym zdaniem kursy są w tej walce dość zaskakujące. Faworytem bukmacherów jest bowiem Japczan. Piotrowicz do tej pory stoczył dwie walki i w obu zaprezentował się bardzo słabo. W debiucie wygrał na punkty z nie posiadającym właściwie żadnych umiejętności Bonusem BGC, a w drugiej walce został szybko pokonany przez również przeciętnego Roberta Pasuta.

Paweł Jóźwiak natomiast przeplata niezłe występy ze słabymi. Trzeba mu jednak oddać charakter do walki i dość silny cios. W tym starciu zdecydowanie stawiamy na byłego prezesa FEN. Walkę Jóźwiak vs Japczan można typować wykorzystując kod promocyjny TOTALbet.

TYP: Paweł Jóźwiak

Kursy na Jóźwiak vs Japczan

Kursy na Jóźwiak vs Japczan, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według przewidywań bukmacherów faworytem tego starcia jest Japczan. Kurs na wygraną Jakuba Piotrowicza wynosi 1.68, natomiast triumf Pawła Jóźwiaka został natomiast oszacowany na 1.95.

Jóźwiak vs Japczan - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Jóźwiak vs Japczan dostępne są wyłącznie w firmie TOTALbet, legalnym bukmacherze, który od tej gali jest oficjalnym sponsorem Prime MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Jóźwiak vs Japczan znajdziemy na oficjalnej stronie TOTALbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Prime Show MMA.

Typy na Jóźwiak vs Japczan - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Jóźwiak vs Japczan? Typy Prime MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera TOTALbet, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA. Typy na Prime MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.