Bagieta vs Daro Lew typy i kursy na co-main event karty walk Prime MMA 8. Kaźmierczuk tym starciem zadebiutuje w organizacji Prime MMA. Dla Bagiety będzie to natomiast pierwsza walka po porażce z Natanem Marconiem. Kto wygra walkę Bagieta vs Daro Lew?

Typy na Bagieta vs Daro Lew - Prime MMA 8

Daro Lew powinien w tej walce dość zdecydowanie zdominować Bagietę. Przede wszystkim Kaźmierczuk będzie dysponował w tym starciu zdecydowanie lepszymi warunkami fizycznymi, a co za tym idzie, mocniejszym ciosem.

Obu zawodników można również porównać na tle walki z Natanem Marconiem. Daro Lew wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów, natomiast Bagieta przegrał już w pierwszej rundzie. Walkę Bagieta vs Daro Lew można typować wykorzystując kod promocyjny TOTALbet.

TYP: Daro Lew przed czasem

Kursy na Bagieta vs Daro Lew

Kursy na Bagieta vs Daro Lew, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów faworytem tego pojedynku jest Daro Lew. Kurs na wygraną Kaźmierczuka wynosi 1.25, natomiast triumf Bagiety został natomiast oszacowany na 3.23.

Bagieta vs Daro Lew - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Bagieta vs Daro Lew dostępne są wyłącznie w firmie TOTALbet, legalnym bukmacherze, który od tej gali jest oficjalnym sponsorem Prime MMA i na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia spod tego szyldu.

Zakłady na walkę Bagieta vs Daro Lew znajdziemy na oficjalnej stronie TOTALbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Prime Show MMA.

Typy na Bagieta vs Daro Lew - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Bagieta vs Daro Lew? Typy Prime MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera TOTALbet, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Prime MMA. Typy na Prime MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.