W walce wieczoru gali KSW 77 dojdzie do długo wyczekiwanego starcia. Mariusz Pudzianowski zmierzy się z legendą KSW - Mamedem Khalidovem. Według kibiców i ekspertów będzie to największa walka w historii polskiego MMA. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Khalidov vs Pudzianowski KSW 77

Zakłady bukmacherskie na walkę Khalidov vs Pudzianowski dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Khalidov vs Pudzianowski znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

 

Kursy Khalidov vs Pudzianowski

Kursy na Khalidov vs Pudzianowski, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku nieznacznym faworytem jest Mamed Khalidov. Kurs na wygraną byłego mistrza kategorii średniej wynosi 1,70, a z kolei triumf Mariusza Pudzianowskiego został oszacowany na 2,15.

Zobacz także - karta walk KSW 77

Typy Khalidov vs Pudzianowski

pudzianowski-khalidov-ksw

Typy na Khalidov vs Pudzianowski, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Mariusz Pudzianowski jest niepokonany od marca 2019 roku. Wtedy przegrał z Szymonem Kołeckim. Od tamtego czasu stoczył pięć wygranych walk. Bez wątpienia największym triumfem Pudziana była ostatnia wygrana walka z Michałem Materlą. Mamed Khalidov natomiast przegrał cztery z ostatnich pięciu starć. W swoim ostatnim pojedynku został brutalnie znokautowany przez Roberto Soldica. Wygrana ze Scottem Askhamem pokazała jednak, że 42-latek wciąż potrafi zaskoczyć.

Zobacz także - typy na KSW

Obaj posiadają atuty, dzięki którym mogą przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Na korzyść Pudzianowskiego z pewnością będzie przemawiać siła. Po stronie Khalidova będzie natomiast szybkość, zwinność i technika. W naszym typowaniu stawiamy, że walkę wygra Mamed Khalidov. Pudzian walką z Materlą udowodnił, że nie można go lekceważyć. Khalidov wydaje się być jednak zbyt sprytny i szybki. Jeśli 42-latek zawalczy mądrze i nie będzie wdawał się z rywalem w bójkę, to powinien bez większych problemów oszukać i wypunktować Pudzianowskiego. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,70.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!