W jednej z walk na gali KSW 77 zobaczymy starcie, które najprawdopodobniej wyłoni kolejnego pretendenta do walki o pas w kategorii piórkowej. Zajmujący pierwsze miejsce w rankingu Daniel Rutkowski zmierzy się z drugim Lom-Alim Eskievem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Rutkowski vs Eskiev KSW 77

Zakłady bukmacherskie na walkę Rutkowski vs Eskiev dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Rutkowski vs Eskiev znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Rutkowski vs Eskiev

Kursy na Erzanukaev vs McNally, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku nie ma faworyta. Kurs na wygraną zarówno Daniela Rutkowskiego, jak i Lom-Aliego Eskieva, wynosi 1,90. To pokazuje jak wyrównany i zacięty powinno być to starcie.

Zobacz także - karta walk KSW 77

Typy Rutkowski vs Eskiev

rutkowski-eskiev-ksw

Typy na Rutkowski vs Eskiev, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Daniel Rutkowski po porażce z Salahdinem Parnasse w marcu tego roku stoczył dwie walki. Na KSW 73 pokonał Reginaldo Vieirę. W swojej ostatniej walce wystąpił na freakowej gali Prime Show MMA 3. W formule bokserskiej nie dał szans Piotrowi Pająkowi. Eskiev poprzednią walkę stoczył na gali EMC 10. Wygrał tam z Welissonem Paivą już w pierwszej rundzie. Przed tym starciem stoczył dwa wygrane pojedynki w organizacji KSW.

Zobacz także - typy na KSW

Początkowo walka Rutkowski vs Eskiev miała odbyć się już na gali KSW 73. Do starcia jednak nie doszło, ponieważ przez chorobę z walki musiał wycofać się Eskiev. Obaj zawodnicy to bardzo dobrzy zapaśnicy. Bardziej kompletnym zawodnikiem wydaje się być Rutkowski, który przez ostatnie lata zdecydowanie poprawił swoje umiejętności stójkowe. Biorąc to pod uwagę w tym starciu typujemy, że wygra ją reprezentant Polski. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,90.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!