W drugiej walce gali KSW 77 zobaczymy starcie dwóch zawodników, którzy są na początku swoich zawodowych karier. 21-letnia Shamad Erzanukaev zawalczy z Carlem McNallym. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Erzanukaev vs McNally KSW 77

Zakłady bukmacherskie na walkę Erzanukaev vs McNally dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Erzanukaev vs McNally znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Erzanukaev vs McNally

Kursy na Erzanukaev vs McNally, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku nie ma faworyta. Kurs na wygraną zarówno Shamada Erzanukaeva, jak i Carla McNally, wynosi 1,90. To pokazuje jak wyrównany i zacięty powinno być to starcie.

Zobacz także - karta walk KSW 77

Typy Erzanukaev vs McNally

erzanukaev-mcnally-ksw

Typy na Erzanukaev vs McNally, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Według bukmacherów w tym pojedynku nie ma oczywistego faworyta. Erzanukaev do tej pory w zawodowym MMA stoczył tylko jedną walkę. Na KSW 65 pokonał przez jednogłośną decyzję Bartosza Rewerę. Od tamtego czasu minął rok. Carl McNally, mimo 28-lat, na swoim koncie ma zaledwie dwa zawodowe pojedynki. W KSW zadebiutował na sierpniowej gali, kiedy już w pierwszej rundzie poddał Miłosza Melcherta.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy, że walkę zwycięży Shamad Erzanukaev. 21-latek przez wielu uważany jest za ogromny talent. Już na amatorstwie prezentował bardzo wysokie umiejętności. Na zawodowstwo przeszedł z bilansem 10-0 będąc niepokonany podczas starć amatorskich i semi-pro. Carl McNally to również doświadczony amator. Naszym jednak zdaniem Erzanukav posiada więcej atutów, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,90.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!