W pierwszej walce gali KSW 77 zobaczymy starcie kobiet. 18-letnia Wiktoria Czyżewska zmierzy się z reprezentantką Ukrainy - Aleksandrą Karasevą. Która z zawodniczek ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Czyżewska vs Karaseva KSW 77

Zakłady bukmacherskie na walkę Czyżewska vs Karaseva dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Czyżewska vs Karaseva znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Czyżewska vs Karaseva

Kursy na Czyżewska vs Karaseva, czyli która z zawodniczek wygra ten pojedynek? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku zdecydowaną faworytką jest Wiktoria Czyżewska. 18-latka od około dwóch lat dominuje swoje rywalki w walkach amatorskich oraz semi-pro. Kurs na wygraną Polki wynosi zaledwie 1,30, a z kolei triumf Aleksandry Karasevy został oszacowany na 3,53.

Zobacz także - karta walk KSW 77

Typy Czyżewska vs Karaseva

czyzewska-karaseva-ksw

Typy na Czyżewska vs Karaseva, czyli która z zawodniczek wygra ten pojedynek? Zdecydowanym faworytem tego starcia Wiktoria Czyżewska. Zawodniczka, mimo młodego wieku, posiada na swoim koncie wiele sukcesów. Jest między innymi dwukrotną amatorską mistrzynią Europy w MMA. Swój jedyny przegrany pojedynek zanotowała w marcu 2020 roku na Thunderstrike Fight League 20 na zasadach semi-pro. Jej przeciwniczką była wtedy Adrianna Kreft, która ma już za sobą udany debiut w KSW. Czyżewska w zawodowym MMA stoczyła do tej pory tylko jedną walkę. W październiku tego roku w 21 sekund pokonała Wiktorię Domżalską. Aleksandra Karaseva natomiast legitymuje się bilansem 2-0. Obie swoje dotychczasowe walki stoczyła w zeszłym roku wygrywając przed czasem.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy zwycięstwo Wiktorii Czyżewskiej przed czasem. Polka charakteryzuje się dużą eksplozywnością. Lubi nacierać na swoje rywalki i zadaje przy tym dużą ilość ciosów. Naszym zdaniem 18-latka zdoła przełamać Ukrainkę, której rozbrat z klatką wynosi już ponad półtora roku. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,70.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!