W co-main evencie gali KSW 77 zobaczymy walkę o pas mistrzowski w kategorii koguciej. Sebastian Przybysz, który jest aktualnym mistrzem, zawalczy z Jakubem Wikłaczem. Będzie to już trzecie starcie pomiędzy tymi zawodnikami. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Przybysz vs Wikłacz KSW 77

Zakłady bukmacherskie na walkę Przybysz vs Wikłacz dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Przybysz vs Wikłacz znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Przybysz vs Wikłacz

Kursy na Przybysz vs Wikłacz, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że faworytem tego starcia jest Sebastian Przybysz. Kurs na wygraną aktualnego mistrza kategorii koguciej wynosi 1,40, a z kolei triumf Jakuba Wikłacza został oszacowany na 2,96.

Zobacz także - karta walk KSW 77

Typy Przybysz vs Wikłacz

przybysz-wiklacz-ksw

Typy na Przybysz vs Wikłacz, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Sebastian Przybysz jest niepokonany od grudnia 2018 roku. Od tamtego czasu Polak stoczył sześć wygranych walk. W marcu zeszłego roku pokonał Antuna Racica i został nowym mistrzem KSW. Jakub Wikłacz na ten moment jest na fali trzech zwycięstw z rzędu. Pokonywał on kolejno Patryka Surdyna, Antuna Racica oraz Bruno Santosa.

Zobacz także - typy na KSW

Na gali KSW 77 Przybysz i Wikłacz zmierzą się ze sobą po raz trzeci. W pierwszej walce, na gali ACB 63 lepszy był Wikłacz. Kolejne starcie, już w organizacji KSW, zakończyło się triumfem Przybysza. Naszym zdaniem najbliższy pojedynek również zostanie wygrany przez aktualnego mistrza. Przybysz rozwija się w niezwykle szybkim tempie. Do tej walki przygotowywał się na Florydzie w jednym z najlepszych klubów MMA na świecie - Kill Cliff. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,40.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!