Na gali KSW 77 zobaczymy pojedynek o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. Aktualny mistrz, Ibragim Chuzhigaev, zmierzy się z Ivanem Erslanem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Chuzhigaev vs Erslan KSW 77

Zakłady bukmacherskie na walkę Chuzhigaev vs Erslan dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Chuzhigaev vs Erslan znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Chuzhigaev vs Erslan

Kursy na Chuzhigaev vs Erslan, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że dość wyraźnym faworytem w tym starciu będzie Ibragim Chuzhigaev. Kurs na wygraną aktualnego mistrza wynosi 1,40, a z kolei triumf reprezentanta Chorwacji, Ivana Erslana, został oszacowany na 2,96.

Zobacz także - karta walk KSW 77

Typy Chuzhigaev vs Erslan

chuzhigaev-erslan-ksw

Typy na Chuzhigaev vs Erslan, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Ibragim Chuzhigaev dość niespodziewanie odebrał w swojej ostatniej walce pas Tomaszowi Narkunowi. Wielu skazywało byłego zawodnika ACA na porażkę w tym starciu, jednak zdołał on wypunktować reprezentanta Polski. Ivan Erslan obecnie jest na fali trzech zwycięstw z rzędu. Chorwat pokonywał kolejno Przemysława Mysialę, Luisa Henrique da Silvę oraz Rafała Kijańczuka. Wszystkie te pojedynki wygrywał już w pierwszej rundzie. Dla Erslana będzie to druga szansa na zdobycie mistrzowskiego pasa KSW.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy, że walka potrwa powyżej 2,5 rundy. Mistrzowskie starcia mają to do siebie, że zawodnicy nie chcą zbyt szybko wchodzić w walkę. Pierwsza runda bądź dwie często są badawcze, aby ustalić taktykę na resztę pojedynku. Dystans pięciu rund również sprawia, że należy oszczędniej szacować swoje siły. Nie wykluczamy, że pojedynek skończy się przed czasem, jednak naszym zdaniem powinien on potrwać co najmniej trzy rundy. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,55.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!