Na gali KSW 77 do klatki po porażce z Dawidem Śmiełowskim powróci Patryk Kaczmarczyk. Przeciwnikiem 24-latka będzie reprezentant Niemiec - Pascal Hintzen. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Kaczmarczyk vs Hintzen KSW 77

Zakłady bukmacherskie na walkę Kaczmarczyk vs Hintzen dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Kaczmarczyk vs Hintzen znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Kaczmarczyk vs Hintzen

Kursy na Kaczmarczyk vs Hintzen, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku zdecydowanym faworytem jest reprezentant Polski. Kurs na wygraną Patryka Kaczmarczyka wynosi zaledwie 1,35, a z kolei triumf Pascala Hintzena został oszacowany na 3,21.

Zobacz także - karta walk KSW 77

Typy Kaczmarczyk vs Hintzen

kaczmarczyk-hintzen-ksw

Typy na Kaczmarczyk vs Hintzen, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Bukmacherzy nie dają większych szans Hintzenowi. Niemiec, po porażce z Adamem Soldaevem na KSW 67, w kolejnej walce pokazał się z dobrej strony wygrywając z Patrykiem Likusem. Patryk Kaczmarczyk w KSW stoczył cztery walki. Wygrał z Michałem Sobiechem i Michałem Dominem natomiast przegrał z Robertem Ruchałą oraz Dawidem Śmiełowskim.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy, że walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję. Wydaje się, że Patryk Kaczmarczyk zrobi wszystko, aby wygrać tę walkę. Naszym zdaniem 24-latek postara się przenieść walkę do parteru i tam punktować będąc z góry. Walka w stójce będzie wiązała się z ryzykiem, którego Kaczmarczyk z pewnością będzie chciał uniknąć. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,75.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!