Na gali KSW 77 ponownie w okrągłej klatce KSW zobaczymy byłego podwójnego mistrza organizacji FEN Andrzeja Grzebyka. Polski zawodnik początkowo miał zawalczyć z Emilem Weberem Meekiem. Norweg wypadł jednak z tego starcia z powodu kontuzji, a jego miejsce zajął reprezentant Brazylii - Oton Jasse. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Grzebyk vs Jasse KSW 77

Zakłady bukmacherskie na walkę Grzebyk vs Jasse dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Grzebyk vs Jasse znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Grzebyk vs Jasse

Kursy na Grzebyk vs Jasse, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku zdecydowanym faworytem jest Andrzej Grzebyk. Kurs na wygraną reprezentanta Polski wynosi zaledwie 1,22, a z kolei triumf Otona Jasse został oszacowany na 4,29. Warto zaznaczyć, że Andrzej Grzebyk jest największym faworytem według kursów bukmacherskich na całej karcie walk gali KSW 77.

Zobacz także - karta walk KSW 77

Typy Grzebyk vs Jasse

grzebyk-jasse-ksw

Typy na Grzebyk vs Jasse, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Andrzej Grzebyk z pewnością inaczej wyobrażał sobie swoją karierę w organizacji KSW. Polak dołączał do federacji będąc na fali dziewięciu zwycięstw z rzędu. Wielu upatrywało w nim przyszłego mistrza wagi półśredniej. W ostatnich czterech walkach 32-latek zanotował jednak aż trzy porażki. Oton Jasse w swoim poprzednim pojedynku wygrał z Helisonem Cruzem na gali MMA Brutus 3. Podczas swojej kariery walczył głownie dla organizacji Watch Out Combat Show. Stoczył także jedno wygrane starcie dla ACA.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy zdecydowaną wygraną Andrzeja Grzebyka przed czasem. Wydaje się, że Polak posiada znacznie większy wachlarz umiejętności. Na niekorzyść reprezentant Brazylii wpływa również fakt, że dowiedział się on o pojedynku na ostatnią chwilę. Grzebyk powinien być zatem zdecydowanie lepiej przygotowany do tego boju. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,35. Nie jest on co prawda wysoki, jednak idealnie będzie pasował do kuponu złożonego z kilku zdarzeń.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!