W jednej z walk gali KSW 77 zobaczymy starcie w dywizji piórkowej. Będący na początku swojej kariery Patryk Likus zmierzy się z nieco bardziej doświadczonym Michałem Dominem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Domin vs Likus KSW 77

Zakłady bukmacherskie na walkę Domin vs Likus dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Domin vs Likus znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Domin vs Likus

Kursy na Domin vs Likus, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku nieco większe szanse na zwycięstwo ma młodszy Patryk Likus. Kurs na wygraną 20-latka wynosi 1,52, a z kolei triumf Michała Domina został oszacowany na 2,53.

Zobacz także - karta walk KSW 77

Typy Domin vs Likus

domin-likus-ksw

Typy na Domin vs Likus, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Michał Domin w organizacji KSW stoczył już trzy walki. W debiucie przegrał z Robertem Ruchałą. W kolejnej walce przez jednogłośną decyzję sędziów wygrał z Szymonem Karolczykiem, a w swoim ostatnim starciu musiał uznać wyższość Patryka Kaczmarczyka. Patryk Likus również trzykrotnie wychodził do okrągłej klatki KSW. Po dwóch wygranych z Cyprianem Wieczorkiem i Piotrem Olszynką przegrał z Pascalem Hintzenem.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy, że walka potrwa poniżej 2,5 rundy. Obaj zawodnicy lubią kończyć swoje pojedynki przed czasem. Wystarczy wspomnieć, że spośród siedmiu starć z udziałem Michała Domina tylko jedno zakończyło się przez decyzję sędziowską. Patryk Likus trzy ze swoich czterech pojedynków kończył w drugich rundach. Do takiego typowania zachęca także wysoki kurs, który w Fortunie wynosi 2,26.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!