W jednej z walk gali KSW 77 dojdzie do interesującego pojedynku w wadze lekkiej. Yann Liasse zmierzy się z niepokonanym Adrianem Gralakiem. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Liasse vs Gralak KSW 77

Zakłady bukmacherskie na walkę Liasse vs Gralak dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Liasse vs Gralak znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Liasse vs Gralak

Kursy na Liasse vs Gralak, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym starciu dość wyraźnym faworytem jest Yann Liasse. Kurs na wygraną reprezentanta Luksemburga wynosi 1,44, a z kolei triumf niepokonanego Adriana Gralaka został oszacowany na 2,79.

Zobacz także - karta walk KSW 77

Typy Liasse vs Gralak

liasse-gralak-ksw

Typy na Liasse vs Gralak, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Obaj zawodnicy po raz pierwszy zmierzyli się ze sobą na gali KSW 75. Wtedy walka zakończyła się werdyktem no contest, a zdecydował o tym nieintencjonalny faul ze strony reprezentanta Luksemburga, przez który Gralak nie był w stanie kontynuować pojedynku. Trzeba jednak zaznaczyć, że do momentu przerwania nieco lepiej prezentował się Liasse. Dla reprezentanta Polski to starcie było debiutem w organizacji KSW. Liasse natomiast wcześniej stoczył już dwa zwycięskie boje w tej federacji. Na KSW 67 pokonał Oskara Szczepaniaka, a pięć miesięcy później zwyciężył z Hubertem Szymajdą.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy wygraną Yanna Liasse. Reprezentant Luksemburga wyglądał nieco lepiej podczas pierwszej walki z Gralakiem. Dodatkowo jest on bardziej doświadczony od Polaka. Jedyną porażkę w karierze zanotował z niepokonanym Magomedem Magomedovem, który jest obecnie mistrzem organizacji Octagon League. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,44.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!