W jednej z walk gali KSW 77 zobaczymy starcie w wadze półciężkiej. Zajmujący szóste miejsce w rankingu KSW Bogdan Gnidko zmierzy się z ósmym Madalinem Pirvulescu. Który z zawodników ma większe szanse na wygraną w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Gnidko vs Pirvulescu KSW 77

Zakłady bukmacherskie na walkę Gnidko vs Pirvulescu dostępne są między innymi w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem KSW i regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Gnidko vs Pirvulescu znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> KSW.

Kursy Gnidko vs Pirvulescu

Kursy na Gnidko vs Pirvulescu, czyli który z zawodników ma większe szanse na wygranie tego pojedynku? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku nieznacznym faworytem jest Bogdan Gnidko. Kurs na wygraną reprezentanta Ukrainy wynosi zaledwie 1,57, a z kolei triumf niepokonanego reprezentanta Rumunii został oszacowany na 2,41.

Zobacz także - karta walk KSW 77

Typy Gnidko vs Pirvulescu

gnidko-pirvulescu-ksw

Typy na Gnidko vs Pirvulescu, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Według bukmacherów większe szanse na końcowy triumf ma reprezentant Ukrainy. Gnidko fenomenalnie zaprezentował się w debiucie w organizacji KSW. Już w piątej sekundzie znokautował faworyzowanego Damiana Piwowarczyka. Był to najszybsze skończenie w historii polskiej organizacji.

Madalin Pirvulescu w KSW stoczył do tej pory jedną walkę. Na gali z numerem 75 wygrał w pierwszej rundzie z Adamem Tomasikiem. Jak na razie reprezentant Rumunii jest niepokonany. Legitymuje się on bilansem 5-0. Warto wspomnieć, że wszystkie swoje walki wygrał już w pierwszej rundzie, a łącznie w klatce spędził nieco ponad 6 minut.

Zobacz także - typy na KSW

W tym starciu typujemy, że walka potrwa poniżej 1,5 rundy. Obaj zawodnicy dysponują naprawdę bardzo mocnym uderzeniem. Gnidko i Pirvulescu stoczyli razem łącznie 13 starć. Wydaje się to nierealne, ale wszystkie te walki zostały przez nich wygrane już w pierwszych rundach. Biorąc pod uwagę te statystyki powinniśmy być świadkami szybkiego rozstrzygnięcia. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie wynosi 1,70.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 77. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start oraz 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto. Ponadto możesz skorzystać z bonusu na walkę Pudzianowski vs Khalidov. Wystarczy wpłacić min. 30 zł, a następnie obstawić pierwszy kupon SOLO o stawce co najmniej 4 zł na wygraną walki Pudzian vs Mamed. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną oraz bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo w przypadku przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN!