Na gali FAME Friday Arena 1 bez wątpienia jednym z najbardziej emocjonujących starć był pojedynek Piotra Tyburskiego z Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim. Zakończyła się ona remisem i organizacja FAME MMA zdecydowała się doprowadzić do natychmiastowego rewanżu. Kto wygra walkę Tyburski vs Zadyma 2?

Typy na Tyburski vs Zadyma - FAME MMA 19

Typy na Tyburski vs Zadyma, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Pojedynek ten najprawdopodobniej będzie wyglądał bardzo podobnie co pierwsze starcie pomiędzy Tyburskim a Zadymą. Przez sześć tygodni żaden zawodnik nie zmieni bowiem swojego stylu ani w znaczącym stopniu nie poprawi swoich umiejętności.

Jeśli Tyburski lepiej rozłoży siły to powinien tym razem wygrać. Po pierwszych dwóch rundach prowadził on bowiem na kartach punktowych. My jednak ostatecznie skłaniamy się do tego, że walka potrwa pełen dystans. Zadyma w stójce będzie miał przewagę i jeśli uda mu się wybronić kilka prób obaleń, to będzie to działało na jego korzyść. O skończenie z obu stron będzie jednak niezwykle trudno. Śledź relację i wyniki FAME MMA 19 od godz. 19:30.

TYP: PEŁEN DYSTANS

Kursy na Tyburski vs Zadyma

Kursy na Tyburski vs Zadyma, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy w tej walce nie widzą faworyta, kurs na obu zawodników jest bowiem identyczny i wynosi 1.82.

Tyburski vs Zadyma - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 19

Zakłady bukmacherskie na walkę Tyburski vs Zadyma dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Tyburski vs Zadyma znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Tyburski vs Zadyma - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Tyburski vs Zadyma? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame 19

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 19. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.