Początkowo walką wieczoru gali FAME MMA 19 miało być starcie Arkadiusza Tańculi z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem. Ostatecznie jednak czołowy polski pięściarz zrezygnował z udziału we freak fightach, a jego miejsce w walce z Tańculą zajął Amadeusz Ferrari. Kto wygra walkę Ferrari vs Tańcula?

Typy na Ferrari vs Tańcula - FAME MMA 19

Typy na Ferrari vs Tańcula, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Amadeusz Ferrari wszedł do tej walki na zastępstwo. Roślik wygrał trzy z czterech pojedynków. Tańcula natomiast w ostatniej walce przegrał z Maksymilianem Wiewiórką, jednak wcześniej zanotował pięć zwycięstw z rzędu.

Naszym zdaniem więcej argumentów w tej walce będzie miał Tańcula. Ma on znacznie lepsze warunki fizyczne od Ferrariego i wydaje się, że dysponuje lepszą kondycją i techniką. W walce będzie on zdecydowanie większy od Amadeusza. Wszystko zatem przemawia za wygraną Tańculi. Śledź relację i wyniki FAME MMA 19 od godz. 19:30.

TYP: ARKADIUSZ TAŃCULA

Kursy na Ferrari vs Tańcula

Kursy na Ferrari vs Tańcula, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Zdaniem bukmacherów dość wyraźnym faworytem tego pojedynku jest Arkadiusz Tańcula. Kurs na wygraną Amadeusza Ferrari wynosi bowiem 1.92, natomiast triumf Tańculi został oszacowany na 1.72.

Ferrari vs Tańcula - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 19

Zakłady bukmacherskie na walkę Ferrari vs Tańcula dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Ferrari vs Tańcula znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Ferrari vs Tańcula - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Ferrari vs Tańcula? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame 19

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 19. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.