Galę FAME MMA 19 otworzy pojedynek Natana Marconia z Mariuszem "Hejterem" Słońskim. Kto wygra walkę Natan Marcoń vs Hejter?

Typy na Natan Marcoń vs Hejter - FAME MMA 19

Typy na Natan Marcoń vs Hejter, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Bez wątpienia będzie to jeden z najbardziej nieprzewidywalnych pojedynków na całej karcie walk. Warunki fizyczne będą po stronie Marconie, jednak spryt, szybkość i kondycja powinny działać na korzyść Hejtera.

Naszym zdaniem walka ta potrwa powyżej 1,5 rundy. Kluczowym dla przebiegu tej walki jest fakt, że odbędzie się ona w formule K-1. Wątpliwe, że któryś będzie w stanie aż tak celnie trafić rywala, by doszło do nokautu. Nawet jeśli jeden z zawodników pośle drugiego na deski, ten będzie miał 10 sekund na dojście do siebie. Przewidujemy zatem, że kibice nie będą świadkami szybkiego skończenia. Śledź relację i wyniki FAME MMA 19 od godz. 19:30.

TYP: POWYŻEJ 1,5 RUNDY

Kursy na Natan Marcoń vs Hejter

Kursy na Natan Marcoń vs Hejter, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów w tej walce minimalnym faworytem jest Hejter. Kurs na Mariusza Słońskiego wynosi 1.75, zaś na Natana Marconia 1.90.

Natan Marcoń vs Hejter - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 19

Zakłady bukmacherskie na walkę Natan Marcoń vs Hejter dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Natan Marcoń vs Hejter znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Natan Marcoń vs Hejter - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Natan Marcoń vs Hejter? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame 19

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 19. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.