W jednej z najważniejszych walk na karcie walk dojdzie do rewanżowego pojedynku pomiędzy Pawłem Tyburskim a Alberto Simao. Zawodnicy ci po raz pierwszy spotkali się na gali High League 5. Kto wygra walkę Tyburski vs Alberto?

Typy na Tyburski vs Alberto - FAME MMA 19

Typy na Tyburski vs Alberto, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Od pierwszej walki pomiędzy Pawłem Tybruskim a Alberto minął blisko rok. Tyburski stoczył przez ten czas dwie walki. Wygrał z Denisem Załęckim oraz przegrał z Michałem Pasternakiem. Alberto natomiast tylko raz od tamtej pory wyszedł do walki przegrywając po niezwykle bliskiej walce z Kubańczykiem.

Ostatnia walka Alberto pokazała, że rozwinął on swoje umiejętności. W tej walce naszym faworytem jest Tyburski. Uważamy jednak, że może to być dla niego trudniejsza przeprawa niż przy okazji pierwszej walki. Według nas starcie to potrwa pełen dystans i zakończy się wygraną Pawła Tyburskiego. Śledź relację i wyniki FAME MMA 19 od godz. 19:30.

TYP: TYBURSKI NA PUNKTY

Kursy na Tyburski vs Alberto

Kursy na Tyburski vs Alberto, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Nie może dziwić fakt, że bukmacherzy stawiają w roli faworyta Tyburskiego. Wygrał on bowiem pierwszą walkę z Alberto. Przy okazji tego starcia kurs na wygraną Tyburskiego wynosi 1.35, natomiast zwycięstwo Alberto Simao zostało oszacowane na 2.75.

Tyburski vs Alberto - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 19

Zakłady bukmacherskie na walkę Tyburski vs Alberto dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic). Jest to legalny bukmacher, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Tyburski vs Alberto znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Tyburski vs Alberto - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Tyburski vs Alberto? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame 19

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 19. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.