Na gali FAME MMA 19 powróci jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców internetowych Marcin "Xayoo" Majkut. Zmierzy się on z Franciszkiem "Franio" Rusieckim. Kto wygra walkę Xayoo vs Franio?

Typy na Xayoo vs Franio - FAME MMA 19

Typy na Xayoo vs Franio, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Obaj zawodnicy są niepokonani. Xayoo wygrał z Nitrozyniakiem i Konopskyym. Franio natomiast zwyciężył z Paramaxilem. Ciężko typować to starcie, ponieważ zarówno Majkut jak i Rusiecki nie mierzyli się z żadnym klasowym rywalem.

Mimo tego naszym zdaniem nieznacznym faworytem będzie Xayoo. Prezentował on się bowiem nieco lepiej pod względem technicznym niż Franio. Walka ta może być jednak zdecydowanie bardziej wyrównana niż wskazują na to kursy bukmacherskie. Według nas nie będzie zaskoczeniem, jeśli potrwa ona na pełnym dystansie. Śledź relację i wyniki FAME MMA 19 od godz. 19:30.

TYP: XAYOO NA PUNKTY

Kursy na Xayoo vs Franio

Kursy na Xayoo vs Franio, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów Marcin Majkut jest jednym z największych faworytów na karcie walk. Kurs na wygraną Xayoo wynosi bowiem zaledwie 1.22, natomiast zwycięstwo Frania zostało oszacowane na 3.55.

Xayoo vs Franio - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 19

Zakłady bukmacherskie na walkę Xayoo vs Franio dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Xayoo vs Franio znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Xayoo vs Franio - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Xayoo vs Franio? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame 19

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 19. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.