Wszystkie walki FAME MMA 19

FAME MMA 19 wyniki na żywo: Federacja po raz kolejny zawędrowała do krakowskiej Tauron Areny. 2 września o godz. 19:30 odbyło się 10 interesujących pojedynków. W walce wieczoru Arkadiusz Tańcula zmierzył się z Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem, a w dwóch co-main eventach rywalizowali ze sobą Alberto z Tyburskim oraz Xayoo z Franiem. Sprawdź relację i wyniki walk gali FAME MMA 19!

Kto wygrał na FAME MMA 19?

W pierwszej walce zmierzyli się ze sobą Natan "Bóg Estetyki" Marcoń oraz Mariusz "Hejter" Słoński. Przewaga wagi grała tutaj kluczową rolę i widać to było od samego początku. "Hejter" próbował kopać Natana kilkukrotnie, jednak to na nic się zdało. W pewnym momencie Marcoń wyprowadził serię ciosów, po której Słoński runął na matę i odmówił dalszej walki.

W jedynej walce kobiet górą była "Sheeya", która zdominowała w parterze Dominikę Rybak i wygrała jednogłośną decyzją sędziów.

Starcie trenerów było bardzo emocjonujące. Pierwszą rundę wygrał Szyszka, ale z minuty na minutę Daszkiewicz podkręcał tempo i celnie trafiał rywala. Sędziowie przyznali jednogłośne zwycięstwo Daszkiewiczowi.

W rewanżowej walce pomiędzy Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim a Piotrem Tyburskim doszło do kontuzji stopy "Tyboriego" po jednym z jego kopnięć. Zwycięstwo powędrowało zatem do "Zadymy".

Następnie doszło do jedynej walki bokserskiej na gali FAME MMA 19. Ogromnym faworytem był Robert Karaś, który w debiucie pokonał "Filipka". Nowaczkiewicz nie przestraszył się jednak słynącego z niesamowitej kondycji triathlonisty i pokonał Karasia jednogłośną decyzją sędziów.

Drugi rewanż zakończył się deklasacją w klatce Piotra Szeligi przez Marcina Wrzoska, który ostatecznie pokonał "Szeliego" przez TKO w rundzie trzeciej.

Ponownie źle swoją walkę pamiętać będzie Sebastian Fabijański, który nie wytrzymał w klatce nawet minuty i przegrał z "Filipkiem" przez TKO w pierwszej rundzie.

W pierwszym co-main evencie zmierzyli się ze sobą Paweł Tyburski i Alberto Simao. Panowie już raz ze sobą walczyli. Na zasadach MMA lepszy był Tyburski, który pokonał rapera w drugiej rundzie. Tym razem było niemal identycznie i ponownie zwycięsko z pojedynku wyszedł "Księżniczka".

Drugi co-main event był gratką dla widzów platformy Twitch.TV. W klatce spotkało się dwóch zasięgowych streamerów. Pierwszy narożnik - niepokonany Marcin "Xayoo" Majkut. W drugim Franciszek "Franio" Rusiecki, który także nie zaznał smaku porażki. Pierwsza runda była bardzo wyrównana, ale w drugiej "Xayoo" popisał się świetną wymianą, trafiając rywala lewym sierpowym. Rusiecki padł na matę, a sędzia przerwał walkę po liczeniu do dziesięciu i braku chęci do dalszej rywalizacji ze strony "Frania".

Głośny konflikt pomiędzy Amadeuszem Roślikiem a Arkadiuszem Tańculą wreszcie przeszedł od słów do czynów. "Ferrari" standardowo większość walki opierał na swoich legendarnych "cepach", jednak niemal wszystkie były chybione. W drugiej rundzie udało mu się podłączyć Tańculę, a nawet obalić, ale Arek sprytnie przetoczył "Władcę Piekieł" i do końca rundy punktował w dosiadzie. W trzeciej odsłonie po jednej z szarż Roślika Tańcula ponownie poszedł po skuteczne obalenie. To definitywnie zakończyło marzenia na wygraną "Ferrariemu". Sędziowie nie mieli żądnych złudzeń, przyznając jednogłośne zwycięstwo Tańculi.

Wyniki walk na żywo

Poniżej przedstawiamy wszystkie zestawienia i wyniki gali FAME MMA 19. Pogrubiona czcionka oznacza wygranego w danym pojedynku: