W jednej z walk na gali FAME MMA 19 zobaczymy pojedynek aktora z raperem. Zmierzą się w niej Sebastian Fabijański z Filipem "Filipkiem" Marcinkiem. Kto wygra walkę Fabijański vs Filipek?

Typy na Fabijański vs Filipek - FAME MMA 19

Typy na Fabijański vs Filipek, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Fabijański w pierwszej walce przeciwko Wac Toi pokazał totalny brak umiejętności, ale przede wszystkim brak woli walki. Tego natomiast nie można odmówić Filipkowi. Marcinek od początku swojej kariery we freak fightach udowodnił, że jest całkiem niezłym zawodnikiem.

Filipek ma już doświadczenie w walce z wyższym i cięższym rywalem jakim był Tomb. Od tamtego starcia minęło już dużo czasu i Marcinek ma jeszcze wyższe umiejętności niż wtedy. W walce z Fabijański jest zatem zdecydowanym faworytem i naszym zdaniem zdoła skończyć aktora przed czasem. Śledź relację i wyniki FAME MMA 19 od godz. 19:30.

TYP: FILIPEK PRZED CZASEM

Kursy na Fabijański vs Filipek

Kursy na Fabijański vs Filipek, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? W walce rapera z aktorem zdecydowanym faworytem jest Filip Marcinek. Kurs na wygraną Filipka wynosi bowiem tylko 1.18, natomiast zwycięstwo Sebastiana Fabijańskiego zostało oszacowane na 3.90.

Fabijański vs Filipek - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 19

Zakłady bukmacherskie na walkę Fabijański vs Filipek dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Fabijański vs Filipek znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Fabijański vs Filipek - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Fabijański vs Filipek? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame 19

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 19. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.