Organizacje frak fightowe przyzwyczaiły kibiców do mieszania różnych formuł walki na swoich galach. Podobnie będzie podczas podczas FAME MMA 19. Karta walk zawiera bowiem 4 walki w MMA, 5 w K-1 i jedną w boksie. I właśnie w boksie zmierzą się Kuba Nowaczkiewicz i Robert Karaś. Kto wygra walkę Nowaczkiewicz vs Karaś?

Typy na Nowaczkiewicz vs Karaś - FAME MMA 19

Typy na Nowaczkiewicz vs Karaś, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Nowaczkiewicz bardzo szybko wraca do startów, bowiem zaledwie sześć tygodni minęło od gali FAME Friday Arena, na której przegrał z Josefem Bratem. Znacznie dłuższa była natomiast przerwa Roberta Karasia. Ten do klatki wróci po siedmiu miesiącach.

W tej walce stawiamy, że potrwa ona pełen dystans. Żaden z zawodników nie ma aż tak wysokich umiejętności pięściarskich, aby porozbijać wystarczająco mocno rywala na przestrzeni trzech rund. Dodatkowo nie należą oni do ciężkich zawodników, przez co wątpliwy jest również nokaut przez pojedynczy cios. Śledź relację i wyniki FAME MMA 19 od godz. 19:30.

TYP: PEŁEN DYSTANS

Kursy na Nowaczkiewicz vs Karaś

Kursy na Nowaczkiewicz vs Karaś, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów dość wyraźnym faworytem tego pojedynku jest triatlonista. Kurs na wygraną Roberta Karasia wynosi 1.33, natomiast zwycięstwo Kuby Nowaczkiewicza zostało oszacowane na 2.85.

Nowaczkiewicz vs Karaś - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 19

Zakłady bukmacherskie na walkę Natan Marcoń vs Hejter dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Nowaczkiewicz vs Karaś znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Nowaczkiewicz vs Karaś - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Nowaczkiewicz vs Karaś? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame 19

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 19. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.