Na gali FAME MMA 19 dojdzie do trzech walk rewanżowych. W jednej z nich Marcin Wrzosek skrzyżuje rękawice z Piotrem Szeligą. Pojedynek ten, podobnie jak pierwsze starcie, odbędzie się w formule K-1. Kto wygra walkę Wrzosek vs Szeliga?

Typy na Wrzosek vs Szeliga - FAME MMA 19

Typy na Wrzosek vs Szeliga, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Nikt nie spodziewał się, że pierwsza walka pomiędzy Wrzoskiem i Szeligą zakończy się wygraną tego drugiego. Mocne kopnięcie Szeliego doprowadziło do upadku byłego zawodnika UFC i w konsekwencji kontuzji ręki.

Podobny scenariusz graniczy jednak z cudem. Jeśli nie dojdzie do żadnej kontuzji to Wrzosek jest ogromnym faworytem tego starcia. Pozostaje tylko pytanie czy zdoła skończyć rywala przed czasem. Według nas, jeśli były mistrz KSW narzuci odpowiednio wysokie tempo, to w trzeciej rundzie Szeliga będzie miał już ogromne problemy kondycyjne i właśnie w ostatniej odsłonie Wrzosek powinien zdołać zwyciężyć. Śledź relację i wyniki FAME MMA 19 od godz. 19:30.

TYP: MARCIN WRZOSEK PRZED CZASEM

Kursy na Wrzosek vs Szeliga

Kursy na Wrzosek vs Szeliga, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Mimo tego, że w pierwszej walce pomiędzy Szeligą a Wrzoskiem błyskawicznie zwyciężył Szeli, to bukmachery i tak w rewanżu nie dają mu większych szans. Kurs na wygraną Marcina Wrzoska wynosi 1.25, natomiast zwycięstwo Piotra Szeligi zostało oszacowane na 3.35.

Wrzosek vs Szeliga - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 19

Zakłady bukmacherskie na walkę Wrzosek vs Szeliga dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Wrzosek vs Szeliga znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Wrzosek vs Szeliga - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Wrzosek vs Szeliga? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame 19

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 19. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.