Na gali FAME MMA 19 dojdzie do nie tylko do pojedynków popularnych twórców internetowych, ale także do starcia trenerów. Zmierzą się w nim Przemysław Szyszka oraz Norbert Daszkiewicz. Kto wygra walkę Szyszka vs Daszkiewicz?

Typy na Szyszka vs Daszkiewicz - FAME MMA 19

Typy na Szyszka vs Daszkiewicz, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Norbert Daszkiewicz w ostatnich latach był zdecydowanie bardziej aktywnym zawodnikiem. Startuje on zawodowo od 2019 roku i do tej pory stoczył pięć walk, , wszystkie wygrał i wszystkie odbył w organizacji Armia Fight Night. Szyszka natomiast zadebiutował w 2014 roku, a swoją drugą walkę stoczył w kwietniu tego roku. Wygrał obie te walki.

Typując to starcie należy pamiętać, że między zawodnikami będzie ogromna różnica w warunkach fizycznych. Szyszka jest bowiem zawodnikiem kategorii średniej, zaś Daszkiewicz większość walk toczył w kategorii lekkiej. Pomiędzy tymi dywizjami jest aż 14 kilogramów różnicy. Biorąc zatem pod uwagę, że obaj są na podobnym poziomie, różnica w warunkach fizycznych powinna zadecydować o wygranej Szyszki. Śledź relację i wyniki FAME MMA 19 od godz. 19:30.

TYP: PRZEMYSŁAW SZYSZKA

Kursy na Szyszka vs Daszkiewicz

Kursy na Szyszka vs Daszkiewicz, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? W starciu trenerów zdaniem bukmacherów większe szanse ma Przemysław Szyszka. Kurs na jego wygraną wynosi bowiem 1.42, natomiast zwycięstwo Norberta Daszkiewicza zostało oszacowane na 2.50.

Szyszka vs Daszkiewicz - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 19

Zakłady bukmacherskie na walkę Szyszka vs Daszkiewicz dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Szyszka vs Daszkiewicz znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Szyszka vs Daszkiewicz - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Szyszka vs Daszkiewicz? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame 19

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 19. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.