Na gali FAME MMA 19 odbędzie się jedna walka kobiet. W tym starciu zobaczymy Klaudię "Sheeyę" Kołodziejczyk oraz Dominikę Rybak. Kto wygra walkę Sheeya vs Rybak?

Typy na Sheeya vs Rybak - FAME MMA 19

Typy na Sheeya vs Rybak, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Klaudia Kołodziejczyk znakomicie pokazała się w pierwszej walce przeciwko Wiktorii Jaroniewskiej. Sheeya zdominowała rywalkę fizycznie i parterowo. Dominika Rybak według wielu jest bardzo utalentowana, jednak w walce z Lizą, mimo wygranej, pokazała, że ma jeszcze wiele braków. Według nas Sheeya ponownie będzie w stanie zdominować rywalkę w płaszczyźnie parterowej i najprawdopodobniej zakończy walkę przed czasem. Śledź relację i wyniki FAME MMA 19 od godz. 19:30.

TYP: SHEEYA PRZED CZASEM

Kursy na Sheeya vs Rybak

Kursy na Sheeya vs Rybak, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy przy okazji tego starcia mają swoją zdecydowaną faworytkę i jest nią Klaudia Kołodziejczyk. Kurs na wygraną Sheeyi wynosi 1.35, natomiast zwycięstwo Dominiki Rybak zostało oszacowane na 2.75.

Sheeya vs Rybak - zakłady bukmacherskie - FAME MMA 19

Zakłady bukmacherskie na walkę Sheeya vs Rybak dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Sheeya vs Rybak znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Typy na Sheeya vs Rybak - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Sheeya vs Rybak? Typy FAME MMA można obstawiać wyłącznie w firmie Betclic, który jest oficjalnym sponsorem organizacji FAME MMA. Typy na FAME MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

baner fame 19

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 19. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.