Kod rejestracyjny

copy me

Kod rejestracyjny

copy me

Kod rejestracyjny

copy me
typy na skoki narciarskie
12 lutego 2021

Chociaż piłka nożna dalej pozostaje bezkonkurencyjna pod względem ilości zawieranych na nią kuponów bukmacherskich, typowanie wyników dla skoków narciarskich stanowi świetną alternatywę dla martwego sezonu zimowego. Oczy polskich kibiców zwracają się na tę dyscyplinę sportu, która dzięki swoim prostym zasadom niesie doskonałe okazje inwestycyjne. Naprawdę rzadko który sport odznacza się tak dużym potencjałem na zakłady bukmacherskie.

Tutaj znajdziesz typy

Skoki narciarskie kierują się jasnymi regułami, które można poznać po krótkim przestudiowaniu zawodów. Typy na skoki narciarskie dotyczą przede wszystkim rozgrywek Pucharu Światu oraz Turnieju Czterech Skoczni, które przyciągają rzesze kibiców. Warto zdawać sobie sprawę, że w przypadku braku ciekawych turniejów piłki nożnej, typy skoki narciarskie mogą posłużyć jako doskonała pomoc w dywersyfikacji strategii typerskiej. Dla coraz większej liczby osób skoki narciarskie nie stanowią dodatku, lecz kluczowy obszar typowania, na który czekają przez wiele miesięcy.

Na czym polega typowanie skoków narciarskich?

skoki narciarskie typowanie

Typy bukmacherskie na skoki narciarskie w przeważającej większości dotyczą próby określenia szans na zwycięstwo danego zawodnika w turnieju. W zakładach prematch poprawne wskazanie najlepszego zawodnika wiąże się z wysokimi kursami. Jest to jednak zadanie o wysokim stopniu trudności. U największych bukmacherów, takich jak STS, Fortuna czy eWinner, można jeszcze typować na dodatkowe rynki zdarzeń – czy zawodnik znajdzie się na podium, czy zmieści się w klasyfikacji najlepszej piętnastki.

Typowanie wyników dla skoków narciarskich w ostatnich latach przybiera także formę H2H, czyli head to head. Oznacza to, że przy zawarciu kuponu próbujemy odgadnąć, który z dwóch zawodników wskazanych przez bukmachera zdobędzie wyższe miejsce w klasyfikacji ogólnej. Bardzo dobrze, że ten rynek zakładowy został stworzony, gdyż zapewnia znacznie większe możliwości obstawiania. Tutaj kursy na poszczególnych sportowców zazwyczaj cechują się niewielką amplitudą, gdyż specjaliści firm bukmacherskich tak dobierają pary, aby poziom umiejętności oponentów pozostawał maksymalnie wyrównany.

Typy bukmacherskie na skoki narciarskie są możliwe także dla wielu dodatkowych rynków zdarzeń, dla których nawet jeszcze nie została stworzona oferta. Dla tej dyscypliny sportowej szczególnie warto zainteresować się ofertą Custom Bet od eWinner, umożliwiającą stworzenie autorskiego rynku zdarzeń. Po pozytywnym przejściu weryfikacji przez bukmachera, eWinner dokona interpretacji kursowej i będzie już można legalnie obstawiać custom bet poprzez serwis internetowy.

Jakie nowe typy na skoki narciarskie warto by tu zaproponować? Dobrym pomysłem byłoby konkretne wskazanie długości skoku danego zawodnika, jego noty, stworzenie wirtualnych zespołów zawodników i obstawianie na podstawie wyników ich konfrontacji, parametry wiatru na poszczególne skoki, pobicie rekordu skoczni, obstawianie ostatniego miejsca na zawodach. Typowanie wyników dla skoków narciarskich niesie ze sobą ogromne możliwości. Z niecierpliwością oczekujemy na rozwój tej dyscypliny w ofercie polskich bukmacherów.

Analiza przedmeczowa na skoki narciarskie – na co zwracać uwagę przed typowaniem?

Analiza skoków narciarskich

Typy bukmacherskie na skoki narciarskie zawsze poprzedzone są szczegółową analizą dokonywaną przez specjalistów tej dyscypliny. Zanim bukmacher ustali kursy dla każdego teamu, dokładnie ocenia możliwości i prezentowaną formę skoczków. Już same kursy sugerują szanse na zwycięstwo, chociaż w przypadku skoków narciarskich wyniki końcowe podlegają częstym wahaniom. Niejednokrotnie sprawiają przez to analitykom liczne niespodzianki.

Dokonując analizy prematch, własne typy na skoki narciarskie powinny uwzględniać formę zawodnika w różnych etapach. Chodzi o trening, serię próbną oraz kwalifikacje. Są to jedyne chwile, gdzie wyniki zawodników podawane są do informacji publicznej. Cała reszta strategii trenerskiej pozostaje oczywiście owiana tajemnicą. Wyniki uzyskiwane w czasie powyższych wydarzeń wcale nie muszą determinować przyszłego sukcesu lub porażki. Naturalne jest, że najwięcej sił skoczek stara się zachować na czas właściwego konkursu.

Następny czynnik stanowi przyczynę faktu, dla którego typowanie wyników dla skoków narciarskich bardzo często odbywa się w trybie live. Mowa tu oczywiście o podstawowym warunku atmosferycznym udanego skoku, czyli kierunku i sile wiatru. Jeszcze w ubiegłym wieku zasady tej dyscypliny sportowej nie dokonywały korekty not sędziowskich. Zawodnicy musieli się w dużej mierze zdawać na łut szczęścia, a zmiany pogody stanowiły zmorę nawet najlepszych skoczków. Obecnie sytuacja diametralnie się zmieniła, dzięki odejmowaniu lub dodawaniu punktów, w zależności od przelicznika parametrów wiatru. Dzięki temu poziom zawodów stał się dużo bardziej wyrównany, chociaż wiatr dalej wpływa na wyniki.

Każdy zawodnik, gdyby miał możliwość wyboru, wolałby skakać w korzystnym wietrze, nawet poświęcając minusowe punkty. Ostateczne zwycięstwo zależy przecież od długości skoku i stylu lotu, a dobry wiatr ma tutaj kolosalne znaczenie. Zatem typy na skoki narciarskie także powinny uwzględniać ten czynnik atmosferyczny. Tak przynajmniej głosi teoria. W praktyce natomiast niemożliwe jest stworzenie przez bukmacherów kursów uwzględniających wiatr dla zakładów prematch. Dlatego typy skoki narciarskie coraz częściej dotyczą także zakładów live, w których ten czynnik może być wzięty pod uwagę.

Sprawdź koniecznie, jaki kod promocyjny eWinner możesz uzyskać!

Typowanie wyników dla skoków narciarskich – co warto wiedzieć?

co warto wiedzieć o typowaniu skoków

Analizując typy na skoki narciarskie, warto także słuchać bieżących komentarzy dziennikarzy sportowych i śledzić aktualności. Znajdziemy w nich solidną dawkę praktycznych informacji o dyspozycji psychofizycznej czołowych zawodników. Wiedza o ewentualnych problemach zdrowotnych czy innego rodzaju niedyspozycji będzie miała kluczowe znaczenie w typowaniu.

Długoterminowa analiza wyników pozwala także na sformułowanie wniosków odnośnie do rezultatów zawodników na poszczególnych skoczniach. Obiekty te podlegają nieraz znacznym różnicom, dlatego wielu skoczków ma swoje ulubione miejsca. Warto o tym wiedzieć, zanim zawrzemy kupon.

Wydawać by się mogło, że typy bukmacherskie na skoki narciarskie wymagają poświęcenia długich godzin pracy na analizę.  Jest to po części prawda, jednak dzięki serwisom takim jak zawodtyper.pl, gracze otrzymują dostęp do prognoz najlepszych specjalistów.

Typy skoki narciarskie uwzględniają bardzo szczegółowe parametry determinujące dyspozycję każdego zawodnika. Nie zwalniają jednak z samodzielnej analizy i formułowania wniosków opartych na doświadczeniu. Wielu kibiców skoków narciarskich nawet nie zdaje sobie sprawy, jak dużą wiedzę posiada w tej dziedzinie. Pasja do skoków narciarskich stanowi gwarancję szybkiego zbudowania warsztatu typerskiego, który posłuży do skutecznych analiz na długie lata.

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jak analizować skoki narciarskie?

Obstawiając skoki narciarskie, zwracaj uwagę na formę zawodników, warunki atmosferyczne, śledz relacje dziennikarzy czy aktualności. Zwróć uwagę również na to, jak poszło skoczkom w serii próbnej.

Skoki narciarskie – jakie typy można obstawić?

Do wyboru są m.in. typy na zwycięzcę turnieju, zajęcie miejsca na podium czy pojedynki head to head. Oferta jednak stale się rozwija, a gracze mogą sami proponować swoje zakłady u bukmachera eWinner w zakładce Custom Bet oraz analogicznie u bukmachera Betfan w zakładce My Bet.

Zobacz także, jakie są najlepsze bonusy bez depozytu u innych bukmacherów.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Typy na żużel znajdziesz w TYPACH DNIA
Sprawdź
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x