eSport zakłady bukmacherskie - Jak obstawiać eSport?

Zakłady bukmacherskie Esport z każdym rokiem cieszą się coraz większą popularnością i rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Większość nowopowstających gier nastawiona jest na profesjonalną scenę, ponieważ przynosi to ogromne zyski. Popularność sportu elektronicznego nie mogła umknąć uwadze bukmacherów esport, a konkurencja na tej płaszczyźnie jest bardzo duża. Nie każdy jednak wie, jak poprawnie typować esport.

Esport obstawianie

E-sport to rywalizacja elektroniczna na bazie gier komputerowych, która obserwuje znaczny wzrost popularności na przestrzeni ostatnich kilku lat. Chociaż w serwisie Zawód Typer będziemy skupiali naszą uwagę przede wszystkim na zasadach, jakimi rządzą się zakłady bukmacherskie esport, warto w kilku słowach powiedzieć o regułach rządzących samymi turniejami, konkursami czy mistrzostwami wirtualnymi.

W przypadku esport zakłady dotyczą właśnie mistrzostw rozgrywanych w trybie wieloosobowym, w których rywalizują drużyny z całego świata. Same gry komputerowe, podobnie jak obstawianie esport, stały się niezwykle ważną dziedziną świata bukmacherskiego. Dlatego zakłady na esport udostępnione zostały przez wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce.

Każdy, kogo zainteresowało obstawianie meczów esport, z pewnością zetknie się z takimi nazwami jak: CS:GO, League of Legends, Dota 2, Overwatch, czy Starcraft. Są to najpopularniejsze gry komputerowe, które doczekały się profesjonalnych ekip rywalizujących na światowym poziomie. Do najbardziej znanych mistrzostw świata należy z pewnością turniej League of Legends, skupiający w jednym czasie miliony użytkowników. W przypadku esportu obstawianie ma miejsce dla rozmaitych rynków zdarzeń, które w dużej mierze zależą od specyfiki gry komputerowej.

Gracze esportowi przygotowują się do zawodów podczas regularnych treningów, na których konieczne staje się wypracowanie strategii gry, sprawności umysłu do szybkiego reagowania i przestrzennego myślenia, a także spokoju i opanowania podczas gry o dużą stawkę. Dlatego esport zakłady bukmacherskie w takim samym stopniu poddają analizie kondycję psychofizyczną graczy, jak ma to miejsce w przypadku sportu tradycyjnego.

Jak obstawiać esport?

Obstawianie meczów esport wiąże się z plejadą nowych wyzwań dla graczy, którzy muszą wykonać solidną pracę domową pod względem kompleksowej analizy. Dlatego osoby całkowicie początkujące powinny skupić swoją uwagę na poznaniu oferty bukmacherów w ramach sportów tradycyjnych, zdobywając nieco doświadczenia w obstawianiu. W przypadku esportu obstawianie wymaga wiedzy o regułach turniejów, zasadach gry, wskaźnikach skuteczności statystycznej dla poszczególnych ekip oraz czynnikach mogących zaburzyć subiektywną ocenę typera.

Podstawowe zasady, jakimi rządzą się zakłady bukmacherskie esport, można śmiało wyłuskać z innych rynków zdarzeń. Kwestie dobierania stawki do ryzyka, zarządzenie depozytem, obliczanie prawdopodobieństwa na podstawie oceny wysokości kursów - to wszystko pozostaje takie samo. Dlatego właśnie podstawowe doświadczenie w obstawianiu realnych dyscyplin sportowych znacznie pomaga przy przejściu na esport.

W dalszej kolejności należy zdobyć gruntowną wiedzę odnośnie do zasad wybranej gry. W esport zakłady są ściśle związane z mechanizmami rozgrywek wirtualnych. Najlepszym i najbardziej przyjemnym sposobem na zdobywanie doświadczenia staje się aktywne uczestniczenie w grze.

Wiedząc jak grać, zdobędziemy także wiedzę jak obstawiać esport, poprzez zrozumienie specyficznych uwarunkowań sportu wirtualnego. Obstawiając esport bukmacher stosuje w ofercie często specjalistyczną terminologię. Bez jej znajomości nie będzie możliwe skuteczne ocenienie potencjału drużyn do zwycięstwa ani nawet odnalezienie się w gąszczu statystyk.

Typowanie esportu

Zakłady na esport stają się coraz popularniejsze wśród graczy, a poszczególni bukmacherzy starają się wciąż rozwijać pod tym kątem swoje oferty. Jak rozwija się ta stosunkowo nowa dyscyplina możemy zauważyć na przykładzie gry Counter Strike: Global Offensive. W tej chwili mecze CS:GO rozgrywane są codziennie, czy to w bardziej, czy mniej popularnych rozgrywkach. Turnieje esportowe mogą być rozgrywane na halach przy publiczności, ale najczęściej mecze odbywają się online, a śledzić je można na różnych platformach jak Twitch czy YouTube.

Wszyscy legalni bukmacherzy online oferują zakłady na esport. Jedni posiadają bogatą i rozwiniętą gamę propozycji, w tym zakłady na żywo, inni z kolei dopiero raczkują i starają się rozwinąć ofertę, widząc jak ogromny tkwi w niej potencjał biznesowy. Zakłady bukmacherskie esport oferują wiele najpopularniejszych gier, które można obstawiać - m.in.:

 • League of Legends
 • CS:GO
 • Dota 2
 • StarCraft
 • Overwatch
 • Valorant
 • Rocket League

Rodzaje typów na esport

Typy, które możemy postawić na mecze rozgrywane online, są zdecydowanie ruchome. Oznacza to, że będą one różne w zależności od gry, którą mamy zamiar obstawić. Dla przykładu w League of Legends bukmacherzy oferują zakłady takie jak - kto zdobędzie najwięcej zabójstw, która drużyna uzyska jako pierwsza 10 killi, kto zdobędzie pierwszą krew, kto zniszczy pierwszy inhibitor lub wieżę, kto zabije pierwszego smoka lub barona, największy i najmniejszy multi-kill, a także jaki typ smoka pojawi się pierwszy na mapie. Oczywiście do tego w każdej z gier możemy obstawiać drużynę, w której wygraną wierzymy. Oferta różni się również w zależności od bukmachera i tego jak dużo uwagi poświęca na urozmaicenie tej odnogi sportu.

Jakie wydarzenia typować?

Najpopularniejszym modelem obstawiania w esporcie jest typowanie Mistrzostw Świata. Wydarzenia, które są organizowane przez Riot Games lub Valve cieszą się ogromnym zaangażowaniem widzów. To właśnie oni, żeby zboostować swoje emocje obstawiają ulubieńców i kontynuują kibicowanie na poszczególnych mapach. W esporcie wiele zależy od formy drużyny z ostatnich kilku meczów. Zdaża się, że faworyt zawodzi, ponieważ rywal jest w świetnej dyspozycji.

Typowanie na ulubioną drużynę lub gracza

Podczas obstawiania twoje najważniejsze zadanie brzmi - nie daj ponieść się emocjom! Dlatego właśnie wszyscy odradzają obstawiania na swoją ulubioną drużynę lub zawodnika. Mimo że masz do nich ogromną sympatię, niestety twoje kupony mogą na tym srogo ucierpieć. Jako kibic danej drużyny jesteś skłonny postawić więcej na jej wygraną. Ten typ bardzo często może okazać się nieopłacalny, dlatego zachowaj chłodną głowę.

Gdzie obstawiać esport?

Aby skutecznie obstawiać zakłady esportowe, należy najpierw wybrać do współpracy odpowiedniego bukmachera. Niekwestionowanym liderem na polskim rynku w tej dziedzinie pozostaje STS, który oferuje największą liczbę gier i rynków zdarzeń esportowych. W ofercie STS znajdziemy takie gry jak Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, Valorant, Dota 2, King of Glory, Overwatch, Rainbow Six, oraz StarCraft 2.

STS daje szansę śledzenia zmagań esportowych w panelu live, wyposażonym dodatkowo w bogatą bazę statystyczną. Można już teraz powiedzieć, że STS to najlepszy bukmacher esport na obecnym rynku zakładowym. Tuż za nim w rankingach plasuje się oferta LVBet, która przyciąga graczy ciekawymi promocjami i wysokimi kursami.

Podobną ilość dyscyplin esportowych i mnóstwo ciekawych rynków zdarzeń, znajdziemy u bukmachera Totalbet. Ten bukmacher chce specjalizować się w esporcie, dlatego stworzył ogromną ilość ciekawych propozycji zakładowych i promocji dla nowych użytkowników.

Wiele osób, które nie znają jeszcze tematyki tej części świata bukmacherskiego, zastanawia się, czy można w Polsce obstawiać esport legalnie. Niektórzy gracze tworzą znak równości pomiędzy rozgrywkami esportowymi a grami losowymi, które podlegają pod działalność kasyna. Nic bardziej mylnego. W przypadku esport zakłady bukmacherskie nie są traktowane przez polskie prawo jako czysty hazard, dlatego każdy organizator zakładów wzajemnych może je włączać do swojej oferty. Obstawianie esport legalnie nie stanowi obecnie problemu.

Etoto esport

Bukmacher ETOTO oferuje zakłady bukmacherskie esport na kilka najpopularniejszych tytułów, a ponadto ma w swojej ofercie takie niszowe gry jak:

 • Street Fighter
 • WarCraft 3
 • FIFA
 • NBA2K
 • NHL21
 • King of Glory
 • Call of Duty
 • Rainbow Six

W CS:GO mamy możliwość obstawienia zwycięzcy mapy, sumy map, a także handicap, sumę rund i statystyki graczy np. kto zdobędzie więcej fragów oraz ile dany zawodnik uzyska zabójstw na wszystkich mapach. W pozostałych grach dominują przeważnie zakłady dwudrogowe.

Warto też wspomnieć, że ETOTO od czasu do czasu wprowadza promocję dla obstawiających e-sport. Najczęściej jest to bonus w postaci zakładu bez ryzyka, który gwarantuje zwrot stawki w przypadku przegranego kuponu w kategorii e-sport. Akcje promocyjne ETOTO cały czas się zmieniają, dlatego fani gier komputerowych powinni codziennie sprawdzać nowe promocje.

STS esport

Bardzo dobra oferta na zakłady bukmacherskie esport dostępna jest u największego polskiego bukmachera – STS. W lutym 2018 roku bukmacher został oficjalnym sponsorem Polskiej Ligi Esportowej i mocno wspiera różne organizacje e-sportowe. U tego bukmachera poza podstawowymi grami możemy obstawiać np. King of Glory, Rainbow Six, StarCraft Broodwar, Warcraft 3, a nawet NBA2K. STS jako bukmacher esport ma w swojej ofercie niszowe turnieje CS:GO ze sporą ilością zdarzeń typu liczba rund, handicapy rund oraz map, typy na podłożone bomby w poszczególnych rundach, dokładny wynik, rundy pistoletowe czy typ na dogrywkę.

Forbet esport

Bukmacher forBET posiada bogatą ofertę gier i możliwości obstawiania meczów esport, takich jak CS:GO, League of Legends, Starcraft, Starcraft Broodwar, Heroes of the Storm, Dota 2, Valorant, FIFA, Hearthstone, NBA2K i Call of Duty. Świetna oferta zakładów dostępna jest na grę Counter Strike. U tego bukmachera istnieje możliwość zagrania bardzo niszowych turniejów, a do dyspozycji są zdarzenia na ilość rund z kilkoma liniami do wyboru, handicapy na mapy i rundy, zakłady na zwycięzcę rundy pistoletowej, czy też czy typ na dogrywkę.

LVBet esport

LVBET jako pierwsza firma na polskim rynku zaczęła promować swoją ofertę na wydarzenia esportowe na dużą skalę. Bukmacher posiada najwięcej gier do obstawiania, ale również bardzo dużo wydarzeń i atrakcyjne kursy na esport zakłady. W ofercie mamy do wyboru 12 gier:

 • CS:GO
 • League of Legends
 • Dota 2
 • Starcraft 2
 • Starcraft
 • Overwatch
 • FIFA
 • Call of Duty
 • Rainbow Six
 • Valorant
 • Hearthstone
 • Heroes of the Storm
 • Warcraft 3

W ramach każdej gry znajdziemy po kilkanaście, a czasami nawet kilkadziesiąt wydarzeń. Najwięcej zakładów do wyboru podobnie jak w przypadku bukmachera forBET znajdziemy na CS:GO. W tej grze możemy zagrać sumę rund (kilka linii), sumę rund danej drużyny na mapie, handicapy map i rund.

LVBET jest również jedynym bukmacherem esportu na rynku z tak rozszerzoną ofertą na League of Legends. Możemy obstawić, kto zdobędzie najwięcej zabójstw, która drużyna uzyska jako pierwsza 10 killi, kto zdobędzie pierwszą krew, kto zniszczy pierwszy inhibitor lub wieżę, kto zabije pierwszego smoka lub barona, największy i najmniejszy multi-kill, a także jaki typ smoka pojawi się pierwszy na mapie.

Wszystkie zdarzenia możemy obstawiać na każdej mapie, jeśli drużyny grają system najlepszy z trzech. LVBET posiada również zakłady live na spotkania esportowe. Ogromnym atutem bukmachera LVBET są przede wszystkim transmisje live z pojedynków e-sportowych.

Betclic esport

Powracający na polski rynek bukmacher Betclic także kładzie duży nacisk na esport. Obstawimy tutaj wiele międzynarodowych wydarzeń i turniejów kilkunastu gier, jednak w większości z nich nadal widnieją podstawowe zdarzenia. W League of Legends obstawić możemy sumę map, handicapy, pierwszą krew i pierwszą zdobytą wieżę. W ofercie tego bukmachera znajdziemy też niszowe turnieje. Betclic posiada również zakłady live na e-sport, gdzie znajdziemy o wiele więcej zdarzeń niż w ofercie przedmeczowej. Na koniec warto zaznaczyć, że Betclic jako jeden z nielicznych bukmacherów udostępnia zakłady na statystyki, głównie w grze CS:GO!

PZBuk esport

PZBUK to kolejny bukmacher esport, u którego zakłady dla fanów esportu są na porządku dziennym. U tego bukmachera obstawimy zakłady na esport na większość popularnych gier, ale szczególny nacisk można zauważyć w kwestii popularnych „shooterów”. Oprócz CS:GO mamy do wyboru Overwatch, Valorant, Call of Duty i Rainbow Six. Rynki na zakłady esportowe są dość urozmaicone, ponieważ możemy obstawić handicapy, over/under w rundach i mapach.

Betfan esport

Oferta zakładów u tego bukmachera jest atrakcyjna, ale niestety brakuje w niej rozszerzonych zdarzeń i w większości spotkań mamy możliwość obstawienia wyłącznie zwycięzcę. Nie tyczy się to jednak Counter Strike'a. Na najważniejze turnieje Betfan udostępnia ciekawe typy na statystyki graczy! Na zakłady bukmacherskie esport w Betfan do dyspozycji mamy takie gry jak Counter Strike, Valorant, Dota 2, Hearthstone, League of Legends, Overwatch, Rainbow Six, Rocket League oraz StarCraft. Przed obstawianiem zapoznaj się z bonusem powitalnym Betfan.

Fortuna esport

Bukmacher Fortuna niestety nie posiada zakładów na wiele gier i wydarzeń, a co za tym idzie - nie daje dużych możliwości na obstawianie esportu. Znajdziemy tu zakłady na najważniejsze turnieje CS:GO, League of Legends, Valorant i Dota 2. Brakuje jednak oferty na mniejsze turnieje, a większość zakładów opiera się na 1X2, co w dzisiejszych czasach raczej nie przyciąga wielu potencjalnych graczy.

Jedyną grą, w której mamy dostęp do innych wydarzeń jest League of Legends, gdzie możemy obstawić zwycięzcę mapy, jeśli mecz rozgrywany jest w formacie najlepszy z trzech, ilość map, dokładny wynik i czy dana drużyna wygra przynajmniej jedną mapę. Do plusów można zaliczyć bardzo dobre kursy i ofertę zakładów live. Fortuna w 2018 roku została sponsorem AGO Esports – polskiej organizacji esportowej.

Zakłady bukmacherskie esport w Totalbet

Totalbet prężnie rozwija ofertę na zakłady esportowe. Wchodząc na stronę internetową zakładka "Esport" wyróżnia się na tle innych i łatwo ją zlokalizować, co jest bez wątpienia sporym plusem. Totalbet oferuje esport zakłady na kilkanaście popularnych gier komputerowych takich jak: League of Legends, CS:GO, Valorant, Dota 2, Hearthstone, Heroes of the Storm, King of Glory, Overwatch, Rainbow Six Siege, Rocket League, czy StarCraft.

Ambasadorami Totalbet są znani komentatorzy i analitycy - Jakub „Kubik” Kubiak oraz Maciej „Morgen” Żuchowski, a sama firma posiada odrębny kanał na YouTube poświęcony właśnie tej tematyce. Sporą zaletą jest również różnorodność zdarzeń. W najpopularniejszej grze CS:GO mamy możliwość obstawiania handicapów na rundy, sumę rund, sumy map i dokładne wyniki. W każdej grze mamy do wyboru kilka zdarzeń, a nie tylko zwycięzców spotkań, jak to bywa u niektórych konkurencyjnych firm.

Esport to w tej chwili najdynamiczniej rozwijająca się dyscyplina sportu. Z roku na rok fanów jest coraz więcej, nawet wśród przedstawicieli starszego pokolenia, dlatego esport bukmacherzy prześcigają się w rozwijaniu swojej oferty i na pewno ten trend będzie się utrzymywał.

Betx - esport

Bukmacher Betx to stosunkowo nowy podmiot na naszym rynku bukmacherskim, który rozpoczął swoją działalność w 2020 roku. Firma bardzo szybko się rozwija i wprowadza do swojej oferty sporo zmian i nowości. Miłośnicy e-sportowych emocji również znajdą tutaj coś dla siebie. Oficjalna strona internetowa bukmachera posiada wyodrębnioną zakładkę "ESPORT", co przyspiesza znalezienie interesujących nas rozgrywek i tytułów gier komputerowych. W kategorii "Wszystkie sporty" znajdziemy m.in.:

 • Counter Strike: Global Offensive
 • League of Legends
 • Dota 2
 • Overwatch
 • Hearthstone
 • Starcraft 1
 • Starcraft 2
 • Rainbow Six
 • Rocket League
 • King of Glory
 • Rush football

Liczba dostępnych gier zmienia się w zależności od fazy sezonu. Spora liczba tytułów robi wrażenie i zdecydowanie trzeba przyznać, że oferta mocno dorównuje konkurencyjnym firmom. Druga rzecz, która wyróżnia Betx to dostępność zdarzeń. W tej kategorii bukmacher prześciga nawet wspomnianego Lvbet. Świetnym przykładem jest CS:GO. W najpopularniejszych meczach możemy typować takie opcje jak:

 • Zwycięzca meczu
 • Handicapy
 • Liczbę map
 • Liczbę rund w mapie
 • Dokładny wynik spotkania
 • Dokładny wynik rund w poszczególnych mapach
 • Kto zdobędzie pierwszy określoną liczbę rund (3, 6, 9 lub 12)
 • Zwycięzca pierwszej połowy na danej mapie
 • Czy będzie dogrywka

Druga popularna gra na kuponach to oczywiście League of Legends. Jakie zakłady czekają na nas w tej grze?

 • Zwycięzca mapy
 • Liczba map w meczu (jeśli występuje system najlepszy z 3 lub najlepszy z 5)
 • Handicapy
 • Dokładny wynik
 • Czy drużyna wygra przynajmniej jedną mapę
 • Liczba zabójstwo
 • Czas trwania mapy
 • Liczba wieżyczek
 • Kto pierwszy zdobędzie liczbę zabójstw (5, 10 lub 15)
 • Pierwsza krew
 • Pierwszy inhibitor
 • Pierwszy baron
 • Smoczy typ
 • Quadra Kill
 • Czy będzie zabity smok (rodzaj)

Jak widzimy, oferta jest bardzo urozmaicona, a warto dodać, że Betx daje graczom sporo rynków na wszystkie dostępne tytuły! Dodatkowo sporo meczów posiada transmisje live, dzięki czemu możemy obstawiać zakłady na żywo, równocześnie śledząc pojedynek.

Fuksiarz esport

Fuksiarz funkcjonuje już jakiś czas na polskim rynku, jednak nadal gracze nie doczekali się wyodrębnienia oferty e-sportowej spośród wszystkich dyscyplin sportowych. W związku z tym wszystkie tytuły gier znajdują się w spisie sportów po lewej stronie w kategorii "Sport A-Z". Nie jest to najlepsze rozwiązanie, jednak mamy wrażenie, że Fuksiarz nie będzie w przyszłości modernizował swojej oferty, ponieważ bukmacher nastawiony jest głównie na piłkę nożną.

Gracze interesujący się zakładami na e-sport raczej będą rozczarowani. Liczba dostępnych gier jest mizerna, a to samo trzeba powiedzieć o różnorodności rynków zdarzeń.

Superbet esport

Bukmacher Superbet widnieje w wielu rankingach bukmacherów na czołowych miejscach. Ma to związek głównie z promocjami tymczasowymi, wysokim bonusem na start, ofertą na sporty wirtualne i własnym blogiem z newsami ze świata sportu. Niestety tak kolorowo w Superbet nie jest pod względen e-sportu.

Podobnie jak Fuksiarz nie została wyodrębniona zakładka, która znacząco poprawiłaby szybkość w wyszukiwaniu rozgrywek e-sportowych. Szkoda, bo naszym zdaniem nie jest to rzecz aż tak trudna do wdrożenia, zważywszy na postęp wśród programistów. Pod względem samej oferty nie mamy się do czego przyczepić, ponieważ liczba gier waha się od 5 do 10 w zależności od organizowanych turniejów. Nie mniej jednak typować można najczęściej podstawowe zakłady na zwycięzców.

Betcris esport

Bukmacher BetCris to jeden z najnowszych serwisów online na polskim rynku. Firma rozpoczęła działalność w drugiej połowie 2021 roku i cały czas zbiera pozytywnie opinie na temat oferty, a szczególnie tej na e-sport. Przyjrzeliśmy sie jej z bliska i z ręką na sercu możemy to potwierdzić. Od razu po wejściu na oficjalną stronę rzuca się w oczy osoba zakładka "ESPORT". Osobna zakładka oznacza wygodę i szybkość w wyszukiwaniu turniejów i kursów na najpopularniejsze wydarzenia e-sportowe. Co jednak z samą ofertą?

Nie ma się do czego przyczepić. Jesli jesteś wybredny i nie przekonują cię wyłącznie zakłady na zwycięzców, nie zastanawiaj się i rejestruj jak najszybciej konto.

Liczba dostępnych gier zmienia się w zależności od fazy sezonu. W najgorętszym okresie można liczyć na ponad 10 kategorii, w tym m.in. CS:GO, League of Legends, Dota 2, Valorant, Starcraft, Heroes of the Storm, King of Glory, Overwatch, Rainbow Six, E-Football, E-Basketball. Dodatkowo BetCris dla fanów e-sportu regularnie przygotowuje bonusy w formie freebetów i zakładów bez ryzyka.

Betters esport

Sprawdzając ofertę nowych podmiotów, coraz częściej zauważamy szczegółowość w doborze kategorii. Zakłady przedmeczowe, live, gry karciane, sporty wirtualne i e-sport to już norma. W Betters cybersport masz na wyciągnięcie ręki za sprawą dedykowanej zakładki widocznej w górnym panelu. Rozwiązanie podobne do tego z BetCris.

Jeśli lubisz planować analizowanie spotkań i chcesz wiedzieć, jakie turnieje w najbliższych dniach pojawią się w ofercie Betters, skorzystaj z kalendarza znajdującego się po lewej stronie pod nazwą "Nadchodzące". Co można obstawiać w ofercie e-sportowej Betters?

 • CS:GO (zwycięzca meczu, liczba rund w poszczególnych mapach, handicapy mapowe i rundowe)
 • League of Legends (zwycięzca starcia, czas trwania mapy, liczba zabójstw)
 • Dota 2 (zwycięzca pojedynku, zakłady na mapy, handicapy, liczba zabójstw, pierwsza krew, pierwsze 15 lub 20 zabójstw)
 • King of Glory (zwycięzca meczu, liczba map, handicap mapowy)
 • Overwatch (1X2, handicap map, zwycięzca danej mapy)
 • Rainbow Six (tylko 1X2)
 • Starcraft 2 (zwycięzca meczu)
 • Valorant (zwycięzca, liczba rund w danej mapie, handicap map, handicap rund, zwycięzca rundy pistoletowej)

Go+Bet esport

Bukmacher, którego twarzą jest znany polski sędzia piłkarski, dopiero rozwija się w kwestii e-sportu w swojej ofercie. Jesteśmy jednak dobrej myśli, ponieważ obecnie liczba dostępnych gier bije na głowę takich gigantów polskiej sceny jak STS, Fortuna, czy Totalbet. Z pewnością e-sport w GO+Bet będzie w przyszłości tematem do rozmów wśród graczy na grupach i forach bukmacherskich, którzy szukają odpowiedniego serwisu spełniającego ich wymogi. Nowy bukmacher oferuje:

 • CS:GO
 • League of Legends
 • Dota 2
 • Starcraft 2
 • Overwatch
 • Valorant
 • Rainbow Six
 • King of Glory
 • Heroes of the Storm
 • E-Football
 • E-Basketball

Proponowani Typerzy