Starcie pomiędzy Sebastianem Romanowski a Mariuszem Joniakiem zostało dodane do karty walk KSW 83: Colosseum 2 dzień przed wydarzeniem. Kto wygra walkę Romanowski vs Joniak?

Romanowski vs Joniak - zakłady bukmacherskie - KSW 83: Colosseum 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Romanowski vs Joniak dostępne są między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Romanowski vs Joniak znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Romanowski vs Joniak

Kursy na Romanowski vs Joniak, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów faworytem w tym pojedynku będzie Mariusz Joniak. Kurs na jego wygraną wynosi 1,52, natomiast na Sebastiana Romanowskiego 2,53.

Typy na Romanowski vs Joniak - KSW 83: Colosseum 2

Typy na Romanowski vs Joniak, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Pojedynek ten został zakontraktowany na ostatnią chwilę. Obaj zawodnicy nie będą w szczytowej formie. Patrząc jednak na ostatnie występy obu, wydaje się, że w lepszej dyspozycji powinien być Mariusz Joniak.

Joniak wygrał bowiem sześć ostatnich pojedynków. Romanowski natomiast jest po dwóch przegranych z rzędu. 32-latek w listopadzie 2020 roku przegrał na FEN 31 z Jonasem Magardem, a po ponad dwuletniej przerwie znów zanotował porażkę, tym razem z Gustavo Erakiem na litewskiej gali Blade Fights 1. Biorąc zatem pod uwagę ostatnie wyniki obu, stawiamy na zwycięstwo Mariusza Joniaka.

Typy na Romanowski vs Joniak - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Romanowski vs Joniak? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

Galę KSW 83: Colosseum 2 obstawisz m.in. w LVBet. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian za samo założenie konta otrzymasz darmowe 20 PLN. Następnie czeka na Ciebie specjalny bonus na walkę Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą w formie zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i postawić kupon "na żywo" za min. 20 zł na walkę Wrzosek vs Stoic z kursem łącznym min. 1.75. W przypadku przegrania - otrzymasz zwrot swojej stawki do 75 PLN w bonusie!