Już 3 czerwca, na gali KSW 83: Colosseum 2, poznamy nowego mistrza KSW w wadze średniej. O wakujący pas powalczą Paweł Pawlak oraz Tomasz Romanowski. Kto wygra walkę Pawlak vs Romanowski?

Pawlak vs Romanowski - zakłady bukmacherskie - KSW 83: Colosseum 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Pawlak vs Romanowski dostępne są między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Pawlak vs Romanowski znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Pawlak vs Romanowski

Kursy na Pawlak vs Romanowski, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że w tym pojedynku nieznacznie większe szanse ma Tomasz Romanowski. Kurs na zwycięstwo uczestnika programu "Tylko Jeden" wynosi 1,65, natomiast na Pawła Pawlaka 2,27.

Typy na Pawlak vs Romanowski - KSW 83: Colosseum 2

Typy na Pawlak vs Romanowski, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Obaj wydają się być w najlepszym momencie w swojej karierze. Zarówno Pawlak, jak i Romanowski, mają za sobą imponującą serię zwycięstw. Pawlak po raz ostatni przegrał jeszcze w Babilonie z Danielem Skibińskim, natomiast Romanowski swoją ostatnią porażkę zanotował w czerwcu 2021 roku z Patrikiem Kinclem.

Nasz typ na tę walkę to wygrana Pawła Pawlaka po bardzo zaciętym starciu. Obaj mają atuty, dzięki którym mogą przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Pawlak wydaje się jednak bardziej przekrojowym i kompletnym zawodnikiem. Romanowski najprawdopodobniej postara się skrócić dystans i zaskoczyć rywala mocnymi ciosami. To właśnie jest główna broń zawodnika ze Stargardu. Pawlak natomiast może być groźny zarówno w stójce, jak i w parterze. Na jego korzyść będzie przemawiał też lepszy zasięg.

Typy na Pawlak vs Romanowski - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Pawlak vs Romanowski? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

Galę KSW 83: Colosseum 2 obstawisz m.in. w LVBet. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian za samo założenie konta otrzymasz darmowe 20 PLN. Następnie czeka na Ciebie specjalny bonus na walkę Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą w formie zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i postawić kupon "na żywo" za min. 20 zł na walkę Wrzosek vs Stoic z kursem łącznym min. 1.75. W przypadku przegrania - otrzymasz zwrot swojej stawki do 75 PLN w bonusie!