KSW długo negocjowało przedłużenie kontraktu z Romanem Szymańskim. Ostatecznie obie strony doszły do porozumienia i dzięki temu kibice zobaczą 30-latka na Stadionie Narodowym. Zmierzy się on w  rewanżowym starciu z Valeriu Mirceą. Kto wygra walkę Szymański vs Mircea?

Szymański vs Mircea - zakłady bukmacherskie - KSW 83: Colosseum 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Szymański vs Mircea dostępne są między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Szymański vs Mircea znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Szymański vs Mircea

Kursy na Szymański vs Mircea, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że faworytem w tej walce będzie reprezentant Polski. Kurs na wygraną Romana Szymańskiego wynosi 1,38, natomiast na Valeriu Mirceę 3,05.

Typy na Szymański vs Mircea - KSW 83: Colosseum 2

Typy na Szymański vs Mircea, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Zawodnicy ci mieli już przyjemność dzielić klatkę. Do pierwszego starcia Szymański vs Mircea doszło na KSW 71 w czerwcu zeszłego roku. Wtedy wygrał Szymański, przez kontuzję Mołdawianina. Jednak w pierwszej rundzie Polak zdecydowanie zdominował rywala.

Nasz typ na tę walkę to wygrana Romana Szymańskiego. 30-latek ma za sobą świetną passę czterech wygranych z rzędu. Mircea natomiast bardzo dobrze zaprezentował się w ostatniej walce z Mańkowskim, jednak podczas pierwszego starcia z Szymańskim było widać różnicę klas.

Typy na Szymański vs Mircea - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Szymański vs Mircea? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

Galę KSW 83: Colosseum 2 obstawisz m.in. w LVBet. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian za samo założenie konta otrzymasz darmowe 20 PLN. Następnie czeka na Ciebie specjalny bonus na walkę Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą w formie zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i postawić kupon "na żywo" za min. 20 zł na walkę Wrzosek vs Stoic z kursem łącznym min. 1.75. W przypadku przegrania - otrzymasz zwrot swojej stawki do 75 PLN w bonusie!