W walce wieczoru gali KSW na Stadionie Narodowym dojdzie do trzeciego starcia pomiędzy Mamedem Khalidovem a Scottem Ashamem. Kto wygra walkę Khalidov vs Askham?

Khalidov vs Askham - zakłady bukmacherskie - KSW 83: Colosseum 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Khalidov vs Askham dostępne są między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Khalidov vs Askham znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Khalidov vs Askham

Kursy na Khalidov vs Askham, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów faworytem w tym pojedynku będzie Mamed Khalidov. Kurs na wygraną 42-latka wynosi 1,60, natomiast na Scotta Askhama 2,22.

Typy na Khalidov vs Askham - KSW 83: Colosseum 2

Typy na Khalidov vs Askham, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Obaj zawodnicy znają się doskonale, ale głównie z pierwszej walki, która potrwała pełen dystans. W rewanżu bowiem Khalidov znokautował Brytyjczyka wysokim kopnięciem po zaledwie 36 sekundach.

W tej walce typujemy wygraną Mameda Khalidova. Czeczen przeżywa drugą młodość. Co prawda nie sposób porównać ostatniego rywala Mameda, Mariusza Pudzianowskiego, do Scotta Askhama, jednak pewność siebie, dynamika i kontrola w klatce 42-latka imponuje. Niezwykle istotnym aspektem będzie też brak aktywności Brytyjczyka przez ponad 2,5 roku. Ostanią walkę stoczył bowiem w październiku 2020 roku właśnie z Khalidovem.

Typy na Khalidov vs Askham - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Khalidov vs Askham? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

Galę KSW 83: Colosseum 2 obstawisz m.in. w LVBet. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian za samo założenie konta otrzymasz darmowe 20 PLN. Następnie czeka na Ciebie specjalny bonus na walkę Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą w formie zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i postawić kupon "na żywo" za min. 20 zł na walkę Wrzosek vs Stoic z kursem łącznym min. 1.75. W przypadku przegrania - otrzymasz zwrot swojej stawki do 75 PLN w bonusie!