Na karcie walk KSW 83: Colosseum dojdzie do jednego pojedynku w dywizji piórkowej. Będzie nim starcie Daniela Rutkowskiego z Adamem Soldaevem. Kto wygra walkę Rutkowski vs Soldaev?

Rutkowski vs Soldaev - zakłady bukmacherskie - KSW 83: Colosseum 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Rutkowski vs Soldaev dostępne są między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Rutkowski vs Soldaev znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Rutkowski vs Soldaev

Kursy na Rutkowski vs Soldaev, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że walkę ten powinien wygrać były mistrz FEN-u i Babilonu. Kurs na Daniela Rutkowskiego wynosi 1,55, natomiast na Adama Soldaeva 2,50.

Typy na Rutkowski vs Soldaev - KSW 83: Colosseum 2

Typy na Rutkowski vs Soldaev, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Rutkowski w poprzednich siedemnastu starciach przegrał tylko z aktualnym mistrzem, Salahdinem Parnasse. W poprzedniej walce pokonał Lom-Ali Eskijewa. Soldaev natomiast jest na fali siedmiu wygranych, jednak jego dotychczasowi przeciwnicy nie mogą równać się z Rutkowskim.

W tej walce zdecydowanie stawiamy na Daniela Rutkowskiego. 34-latek jest znacznie bardziej doświadczony i ma za sobą starcia ze zdecydowanie lepszymi zawodnikami. Soldaev, jeszcze zanim zadebiutował w KSW, był przedstawiany jako wielki talent i być może przyszły mistrz polskiej organizacji. Jednak ostatni walka z Polishchukiem pokazała, że reprezentant WCA nie jest aż tak wielkim dominatorem.

Typy na Rutkowski vs Soldaev - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Rutkowski vs Soldaev? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

Galę KSW 83: Colosseum 2 obstawisz m.in. w LVBet. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian za samo założenie konta otrzymasz darmowe 20 PLN. Następnie czeka na Ciebie specjalny bonus na walkę Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą w formie zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i postawić kupon "na żywo" za min. 20 zł na walkę Wrzosek vs Stoic z kursem łącznym min. 1.75. W przypadku przegrania - otrzymasz zwrot swojej stawki do 75 PLN w bonusie!