Na gali KSW Colosseum 2 kibice zobaczą dwie walki w dywizji ciężkiej. W pierwszej z nich Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z Bogdanem Stoicą. Kto wygra walkę Wrzosek vs Stoica?

Wrzosek vs Stoica - zakłady bukmacherskie - KSW 83: Colosseum 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Wrzosek vs Stoica dostępne są między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Wrzosek vs Stoica znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Wrzosek vs Stoica

Kursy na Wrzosek vs Stoica, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że dość zdecydowanym faworytek w tym starciu jest reprezentant Polski. Kurs na wygraną Arkadiusza Wrzoska wynosi 1,30, natomiast na Bogdana Stoicę 3,45.

Typy na Wrzosek vs Stoica - KSW 83: Colosseum 2

Typy na Wrzosek vs Stoica, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Rywal Arkadiusza Wrzoska dla wielu może być rozczarowaniem. Wydawało się bowiem, że po dwóch wygranych w KSW, Polak w końcu zmierzy się z przekrojowym zawodnikiem MMA. Stoica natomiast zadebiutuję walką na Stadionie Narodowym w tej formule.

Nasz typ na tę walkę to wygrana Arkadiusza Wrzoska przez TKO lub KO. Reprezentant Polski jest na fali wznoszącej. Po świetnych występach w Glory kontynuuje dobrą passę w KSW. Stoica natomiast to czołowy kickboxer w Europie, jednak w pojedynkach ze ścisłą światową czołówką, jak Antonio Plazibat czy Israel Adesanya, przegrywał przed czasem. Wrzosek, w momencie przerwania kariery w kickboxingu, bez wątpienia do tej światowej czołówki należał. Dodatkowo ma już obycie w MMA. Biorąć to pod uwagę, Stoica nie powinien sprawić Polakowi większych problemów.

Typy na Wrzosek vs Stoica - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Wrzosek vs Stoica? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

Galę KSW 83: Colosseum 2 obstawisz m.in. w LVBet. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian za samo założenie konta otrzymasz darmowe 20 PLN. Następnie czeka na Ciebie specjalny bonus na walkę Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą w formie zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i postawić kupon "na żywo" za min. 20 zł na walkę Wrzosek vs Stoic z kursem łącznym min. 1.75. W przypadku przegrania - otrzymasz zwrot swojej stawki do 75 PLN w bonusie!