Podczas KSW 83: Colosseum 2 dojdzie do niezwykle interesującego starcia w dywizji średniej. Legenda KSW, Michał Materla, zmierzy się z Radosławem Paczuskim. Kto wygra walkę Materla vs Paczuski?

Materla vs Paczuski - zakłady bukmacherskie - KSW 83: Colosseum 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Materla vs Paczuski dostępne są między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Materla vs Paczuski znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Materla vs Paczuski

Kursy na Materla vs Paczuski, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że dość zdecydowanym faworytem w tym starciu jest reprezentant Uniq Fight Club. Kurs na Radosława Paczuskiego wynosi 1,33, natomiast na Michała Materlę 3,35.

Typy na Materla vs Paczuski - KSW 83: Colosseum 2

Typy na Materla vs Paczuski, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Ta walka będzie typowym zestawieniem dwóch odmiennych stylów. Plan każdego z zawodników na tę walkę wydaje się prosty. Materla za wszelką cenę postara się sprowadzić rywala do parteru, natomiast Paczuski zrobi wszystko, aby utrzymać walkę w stójce.

Nasz typ na tę walkę to wygrana Paczuskiego przez TKO lub KO. W poprzednich starciach Materli było widać, że wyniszczający styl byłego mistrza KSW w końcu dał o sobie znać. Nokauty z Askhamem, Soldicem czy Pudzianowskim bez wątpienia zabrały 39-latkowi dużo zdrowia. Paczuski natomiast, mimo porażki w ostatniej walce, jest na fali wznoszącej. Jeśli reprezentant Uniq Fight Club nie da się sprowadzić to powinien rozbić Materlę przed czasem.

Typy na Materla vs Paczuski - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Materla vs Paczuski? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

Galę KSW 83: Colosseum 2 obstawisz m.in. w LVBet. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian za samo założenie konta otrzymasz darmowe 20 PLN. Następnie czeka na Ciebie specjalny bonus na walkę Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą w formie zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i postawić kupon "na żywo" za min. 20 zł na walkę Wrzosek vs Stoic z kursem łącznym min. 1.75. W przypadku przegrania - otrzymasz zwrot swojej stawki do 75 PLN w bonusie!