Walka Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką to według wielu najbardziej wyczekiwane starcie na całej karcie walk KSW 83: Colosseum 2. Kto wygra walkę Pudzianowski vs Szpilka?

Pudzianowski vs Szpilka - zakłady bukmacherskie - KSW 83: Colosseum 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Szpilka dostępne są między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Pudzianowski vs Szpilka znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Pudzianowski vs Szpilka

Kursy na Pudzianowski vs Szpilka, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według ekspertów i bukmacherów faworytem tego starcia będzie były strongman. Kurs na wygraną Mariusza Pudzianowskiego wynosi 1,50, natomiast na Artura Szpilkę 2,60.

Typy na Pudzianowski vs Szpilka - KSW 83: Colosseum 2

Typy na Pudzianowski vs Szpilka, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Pudzianowski już od dawna może uważać się za pełnoprawnego zawodnika MMA. Udowodnił to nie tylko w starciu z Michałem Materlą, ale także z Jayem Silvą na KSW 40 w 2017 roku. Szpilka natomiast w MMA stawia pierwsze kroki i oprócz niezłej stójki daleko mu do umiejętności i siły Pudzianowskiego.

W tej walce stawiamy na wygraną Mariusza Pudzianowskiego. Wydaje się, że do wygranej 46-latek potrzebuje jednego skutecznego sprowadzenia w początkowej fazie walki. Jeśli Szpilka znajdzie się na plecach, to wątpliwe, że uda mu się wydostać spod Pudziana. Typując tę walkę należy też pamiętać co stało się w starciu Pudzianowskiego z Mamedem. Były strongman może spanikować po kilku trafieniach Szpilki. Wydaje się jednak, że Pudzian po powrocie pod skrzydła Arbiego Shamaeva będzie dobrze przygotowany i skutecznie zrealizuje swój plan.

Typy na Pudzianowski vs Szpilka - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Pudzianowski vs Szpilka? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

Galę KSW 83: Colosseum 2 obstawisz m.in. w LVBet. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian za samo założenie konta otrzymasz darmowe 20 PLN. Następnie czeka na Ciebie specjalny bonus na walkę Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą w formie zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i postawić kupon "na żywo" za min. 20 zł na walkę Wrzosek vs Stoic z kursem łącznym min. 1.75. W przypadku przegrania - otrzymasz zwrot swojej stawki do 75 PLN w bonusie!