Walka Krzysztofa Głowackiego z Patrykiem "Glebą" Tołkaczewskim otworzy hitową galę KSW Colosseum 2. Kto wygra walkę Głowacki vs Tołkaczewski?

Głowacki vs Tołkaczewski - zakłady bukmacherskie - KSW 83: Colosseum 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Głowacki vs Tołkaczewski dostępne są między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Głowacki vs Tołkaczewski znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Głowacki vs Tołkaczewski

Kursy na Głowacki vs Tołkaczewski, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów faworytem tego starcia będzie młodszy Patryk Tołkaczewski. Kurs na wygraną byłego zawodnika Gromdy wynosi 1,57, natomiast na Krzysztofa Głowackiego 2,30.

Typy na Głowacki vs Tołkaczewski - KSW 83: Colosseum 2

Typy na Głowacki vs Tołkaczewski, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Obaj wywodzą się z boksu i tym starciem zadebiutują w formule MMA. Nasz typ na tę walkę to wygrana Patryka Tołkaczewskiego. Na korzyść "Gleby" będzie działać przede wszystkim rozbicie Głowackiego. 36-latek w ostatnich czterech walkach zanotował trzy bolesne porażki przed czasem. Tołkaczewski natomiast w swoich niedawnych starciach w Gromdzie prezentował się bardzo dobrze.

Typy na Głowacki vs Tołkaczewski - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Głowacki vs Tołkaczewski? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

Galę KSW 83: Colosseum 2 obstawisz m.in. w LVBet. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian za samo założenie konta otrzymasz darmowe 20 PLN. Następnie czeka na Ciebie specjalny bonus na walkę Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą w formie zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i postawić kupon "na żywo" za min. 20 zł na walkę Wrzosek vs Stoic z kursem łącznym min. 1.75. W przypadku przegrania - otrzymasz zwrot swojej stawki do 75 PLN w bonusie!