Pojedynek Macieja Kazieczko z Leo Brichtą początkowo miał odbyć się na poprzedniej gali, KSW 82. Kontuzja Polaka sprawiła jednak, że starcie to kibice zobaczą na Stadionie Narodowym. Kto wygra walkę Kazieczko vs Brichta?

Kazieczko vs Brichta - zakłady bukmacherskie - KSW 83: Colosseum 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Kazieczko vs Brichta dostępne są między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Kazieczko vs Brichta znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Kazieczko vs Brichta

Kursy na Kazieczko vs Brichta, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że walka ta będzie niezwykle wyrównana, jednak minimalnie większe szanse dają reprezentantowi Czech. Kurs na wygraną Leo Brichty wynosi 1,72, natomiast na Macieja Kazieczko 2,12.

Typy na Kazieczko vs Brichta - KSW 83: Colosseum 2

Typy na Kazieczko vs Brichta, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Maciej Kazieczko w ciągu ostatnich pięciu lat przegrał tylko z aktualnym mistrzem Marianem Ziółkowski. 29-latek po tej porażce stoczył dwa wygrane starcia z Wilsonem Varelą oraz Francisco Barrio. Brichta jest uważany za jeden z największych talentów czeskiej sceny MMA. Aktualnie jest on niepokonany w siedmiu kolejnych walkach.

W tym starciu stawiamy na reprezentanta Polski. Brichta jest co prawda na fali wznoszącej, jednak trzeba zaznaczyć, że jak na razie nie mierzył się z tak wymagającym rywalem jak Kazieczko. Reprezentant Polski natomiast w ostatnim czasie przegrał tylko z Ziółkowskim, który bez wątpienia jest jednym z najlepszych lekkich w Europie.

Typy na Kazieczko vs Brichta - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Kazieczko vs Brichta? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

Galę KSW 83: Colosseum 2 obstawisz m.in. w LVBet. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian za samo założenie konta otrzymasz darmowe 20 PLN. Następnie czeka na Ciebie specjalny bonus na walkę Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą w formie zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i postawić kupon "na żywo" za min. 20 zł na walkę Wrzosek vs Stoic z kursem łącznym min. 1.75. W przypadku przegrania - otrzymasz zwrot swojej stawki do 75 PLN w bonusie!