W co-main evencie gali KSW 83: Colosseum 2 Marian Ziółkowski stanie do walki z Salahdinem Parnasse. Stawką tego starcia będzie pas mistrzowski w wadze lekkiej, który aktualnie jest w posiadaniu Polaka. Kto wygra walkę Ziółkowski vs Parnasse?

Ziółkowski vs Parnasse - zakłady bukmacherskie - KSW 83: Colosseum 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Ziółkowski vs Parnasse dostępne są między innymi w firmie LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), legalnym bukmacherze, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Ziółkowski vs Parnasse znajdziemy na oficjalnej stronie LVBET lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Polska -> KSW.

Kursy na Ziółkowski vs Parnasse

Kursy na Ziółkowski vs Parnasse, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że dość wyraźnym faworytem w tym starciu jest reprezentant Francji. Kurs na Salahdina Parnassa wynosi 1,47, natomiast na Mariana Ziółkowskiego 2,65.

Typy na Ziółkowski vs Parnasse - KSW 83: Colosseum 2

Typy na Ziółkowski vs Parnasse, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Ziółkowski i Parnasse w ostatnim czasie imponują formą. Progres, jaki poczynił Polak od czasu debiutu w KSW, jest imponujący. Francuz natomiast od dłuższego już czasu jest wymieniany jako jeden z największych prospektów w Europie.

Przedstawianie wszelakich statystyk przed tym starciem nie ma większego sensu. Ziółkowski i Parnasse prezentują bowiem najwyższy poziom i o wyniku może zdecydować nawet taki szczegół jak dyspozycja dnia. Nasz typ na tę walkę to powyżej 3,5 rundy. Obaj zawodnicy, świadomi swojej klasy, z pewnością poświecą początek starcia na wybadanie rywala. Dodatkowo zarówno Ziółkowski, jak i Parnasse, raczej nie nastawiają się w swoich walkach na jedną akcję, a preferują rozbijanie rywala przez dłuższy okres.

Typy na Ziółkowski vs Parnasse - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Ziółkowski vs Parnasse? Organizacja KSW wiedzie prym wśród polskich federacji MMA. Nie dziwi zatem fakt, że legalni bukmacherzy starają się mieć jak najbogatszą ofertę na zakłady bukmacherskie na KSW. Szeroką ofertą na KSW może pochwalić się bukmacher LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET).

Galę KSW 83: Colosseum 2 obstawisz m.in. w LVBet. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian za samo założenie konta otrzymasz darmowe 20 PLN. Następnie czeka na Ciebie specjalny bonus na walkę Arkadiusza Wrzoska z Bogdanem Stoicą w formie zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpłacić min. 20 zł i postawić kupon "na żywo" za min. 20 zł na walkę Wrzosek vs Stoic z kursem łącznym min. 1.75. W przypadku przegrania - otrzymasz zwrot swojej stawki do 75 PLN w bonusie!