Pierwsza gala High League 6 w tym roku zagości w mogącym pomieścić około 11 tys. widzów Spodku Katowice. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla fanów bogatą kartę walk High League 6 składającą się z dziewięciu pojedynków. Najciekawiej zapowiada się starcie wieczoru Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski vs Marcin Dubiel. Znany e-sportowiec wraca do oktagonu po ponad rocznej przerwie, by zmierzyć się z będącym na fali dwóch zwycięstw popularnym influencerem. Do klatki po raz czternasty wejdzie również Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk. Początkowo miał się mierzyć z Przemysławem "Sequento" Skulskim, ale niestety twórca tik-tokowego trendu doznał kontuzji, która wykluczyła go z walki. W zastępstwie zobaczymy Kacpra "Ludwiczek" Bociańskiego. Nie zmienia się jednak formuła, czyli MMA. O której godzinie zaczyna się gala High League 6? Kiedy początek High League 6? Harmonogram High League 6 - jaka jest kolejność walk?

High League 6 - Godzina rozpoczęcia

Event rozpocznie się darmową transmisją High League 6 o godzinie 19:15. Na początek czeka nas studio z Mateuszem Kaniowskim, który będzie prowadzić rozmowę z wieloma ciekawymi gośćmi ze świata internetu i sportu. Oficjalna ceremonia otwarcia gali High League 6 została ustalona na godz. 20:00.

High League 6 - O której pierwsza walka?

Po ceremonii rozpoczęcia gali High League 6 przewidzianej na godzinę 20:00 czeka nas pierwszy pojedynek. Do oktagonu jako pierwsi wejdą Roger Salla (0-0-0) i Mateusz "Haribo" Gąsiewski (0-1-0). Walka została zakontraktowana w formule MMA.

"Haribo" ma za sobą jeden pojedynek w karierze freak-fightera. Debiutował na gali FAME MMA 10 w maju 2021 roku. Jego rywalem był Amadeusz "Ferrari" Roślik. Nikt nie dawał szans aktorowi w starciu z doświadczonym "Władcą Piekieł". Eksperci się nie mylili, chociaż w pierwszej odsłonie Gąsiewski parę razy skorzystał ze swoich warunków fizycznych w akcjach stójkowych. W drugiej rundzie "Ferrari" postanowił szybko zakończyć starcie, obalając "Haribo" i rozbijając go mocnymi ciosami.

O umiejętnościach Rogera Salli - przeciwnika "Haribo" nie wiemy zbyt wiele, ale trenuje intensywnie sztuki walki od kilku lat. Wcześniej próbował swoich sił w piłce nożnej. Znajomość języka niemieckiego pomogła mu spędzić kilka sezonów u naszego zachodniego sąsiada, grając dla klubu TSG 1899 Hoffenheim jako obrońca. Następnie zainteresowała się nim Legia Warszawa oraz drugi stołeczny klub, Polonia, dla której w latach 2011-2013 występował w Młodzieżowej Ekstraklasie.

W zależności ile potrwa ceremonia otwarcia i przedstawienie wszystkich zawodników, darmowa transmisja pierwszej walki High League 6 powinna się zacząć mniej więcej o godzinie 20:20. 

High League 6 - Harmonogram

Federacja High League na pierwszą galę w tym roku przygotowała dziewięć atrakcyjnych pojedynków. W walce wieczoru Marcin Dubiel skrzyżuje rękawice z Jarosławem "Pashabiceps" Jarząbkowskim. Co-main event to walka influencerki Lexy Chaplin z Pauliną Hornik. Z kolei rewanżowym starciu zobaczymy Marcina "El Testosterona" Najmana z Pawłem "Prezes FEN" Jóźwiakiem.

Kolejność walk High League 6

  • (MMA): Mateusz "Haribo" Gąsiewski (0-1-0) vs Roger Salla (0-0-0)
  • (MMA): Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak (0-0-0) vs Michał Cichy (1-0-0)
  • (MMA): Kacper "Ludwiczek" Bociański (0-0-0) vs Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk (1-11-0)
  • (MMA): Denis Labryga (2-0-0) vs Konrad Karwat (2-0-0)
  • (K-1): Mateusz "Don Diego" Kubiszyn (1-1-0) vs Dawid "Crazy" Załęcki (2-0-0)
  • (MMA): Marcin "El Testosteron" Najman (5-6-0) vs Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak (1-1-0)
  • (Boks): Denis "Bad Boy" Załęcki (0-2-0) vs Paweł "Tybori" Tyburski (3-1-0)
  • (MMA): Lexy Chaplin (2-1-0) vs Paulina Hornik (1-0-0)
  • (MMA): Marcin Dubiel (3-2-0) vs Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski (1-0-0)

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!


O której godzinie High League 6?
Gala rozpocznie się o godzinie 20:00
Kiedy pierwsza walka na High League 6?
Starcie Roger Salla vs Mateusz "Haribo" Gąsiewski powinno rozpocząć się o godz. 20:20.