Już 18 marca odbędzie się pierwsze w tym roku wydarzenie organizowane przez federację High League. Gala High League 6 obejmuje wiele emocjonujących starć. Większość kibiców czeka jednak przede wszystkim na główne walki wieczoru. W jednej z nich zobaczymy ulubienicę publiczności - Lexy Chaplin. Popularna influencerka zmierzy się z Pauliną Hornik. O której godzinie walka Lexy Chaplin vs Paulina Hornik? Lexy Chaplin vs Paulina Hornik kiedy walka?

Lexy Chaplin vs Paulina Hornik - Kiedy walka? Data

Dla Lexy Chaplin walka na High League 6 będzie już czwartym występem w klatce. W poprzednich pojedynkach popularna influencerka zanotowała dwa zwycięstwa oraz jedną porażkę. Paulina Hornik natomiast jest znacznie mniej doświadczoną zawodniczką. Na swoim koncie ma tylko jeden pojedynek. W debiutanckim starciu błyskawicznie pokonała Martynę "Pysię" Zbirańską.

Gala High League 6 została zaplanowana na 18 marca 2023 roku w katowickim Spodku. Start wydarzenia odbędzie się o godzinie 20:00. Z godzinnym wyprzedzeniem natomiast rozpocznie się studio. Pierwszy pojedynek Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Roger Salla powinien rozpocząć się zatem tuż po 20:00. Starcie Lexy Chaplin vs Paulina Hornik będzie ósmym w kolejności karty walk High League 6. Oznacza to, że przed tym starciem będziemy świadkami siedmiu innych pojedynków.

Lexy Chaplin vs Paulina Hornik o której godzinie walka?

Biorąc pod uwagę, że pojedynki w organizacji High League, które obstawisz u bukmachera Fortuna (zobacz: kod promocyjny fortuna) toczą się na dystansie trzech rund po trzy minuty, należy założyć, że razem z wyjściem zawodników do klatki i wywiadami po zakończonej walce, każde starcie potrwa między 20 a 30 minut. Dodatkowo należy doliczyć krótki koncert, który jest stałym elementem wydarzeń High League. Podsumowując, pojedynek Lexy Chaplin vs Paulina Hornik najwcześniej może rozpocząć się między 23:00 a 23:30. Kolejne walki na gali mogą jednak nieco się opóźnić, zatem walka Lexy vs Hornik może odbyć się nawet w okolicach północy.

Kiedy High League 6?

Gala High League 6 została zaplanowana na 18 marca. Studio rozpocznie się o godzinie 19:00, natomiast pierwsi zawodnicy powinni wejść do klatki około godziny 20:00. Warto wspomnieć, że kolejny event spod szyldu High League po raz pierwszy odbędzie się w katowickim Spodku.

High League 6 gdzie oglądać?

Gala High League 6 w całości zostanie wyemitowana wyłącznie w systemie PPV. Aby oglądać transmisję High League 6 na żywo, należy wejść na stronę highlive.tv, zarejestrować konto i wykupić dostęp do transmisji. Pierwsza walka gali High League 6 zostanie wyemitowana również na oficjalnym kanale YouTube organizacji High League.

Sprawdź - PPV na High League 6

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!