Gala High League 6 została zaplanowana na 18 marca. Gospodarzem tego wydarzenia będzie Spodek w Katowicach. Jak wiadomo, niezwykle trudno jest zdobyć bilety, aby zobaczyć gale organizowane przez High League. Hale wyprzedają się w ekspresowym tempie, bowiem każdy chce zobaczyć swoich idoli na żywo. Zawsze pozostaje jednak możliwość obejrzenia gali za pośrednictwem transmisji na żywo. Ile trzeba zapłacić za transmisję High League 6? Gdzie oglądać High League 6?

PPV High League 6

W walce wieczoru sobotniej gali High League 6 zobaczymy starcie dwóch niezwykle popularnych zawodników. Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski zadebiutuje w formule MMA, a jego rywalem będzie Marcin Dubiel. Ten pojedynek, a także wszystkie inne starcia możemy typować u bukmachera Fortuna (sprawdź: kod promocyjny Fortuna).

Oprócz tego starcia kibice zobaczą w klatce między innymi Lexy Chaplin w starciu z Pauliną Hornik. Kibice, którym nie uda się obejrzeć piątkowej gali na żywo z trybun z pewnością zastanawiają się gdzie zobaczyć galę High League 6. Całe wydarzenie będzie można obejrzeć wyłącznie dzięki wykupieniu dostępu pay-per view.

Gdzie obejrzeć transmisję High League 6?

Całą galę High League 6 będzie można obejrzeć w systemie PPV. Aby oglądać transmisję High League 6 na żywo, należy wejść na stronę highlive.tv, zarejestrować konto i wykupić dostęp do transmisji. Warto wspomnieć, że pierwsza walka gali High League 6 zostanie wyemitowana również na oficjalnym kanale YouTube organizacji High League.

Sprawdź także - karta walk High League 6

PPV High League 6 - Cena transmisji

Ile kosztuje transmisja High League 6? Aby oglądać transmisję High League 6 na żywo, należy wejść na stronę highlive.tv, zarejestrować konto i wykupić jednorazowy abonament. Dostęp do wydarzenia oferowany jest w dwóch różnych pakietach:

  • Basic (34,99 zł) – dostęp do transmisji w jakości 720p, dostęp do zapisu wideo z gali przez 24 godziny
  • Premium (39,99 zł) – dostęp do transmisji w jakości 1080p, dostęp do zapisu wideo z gali przez 7 dni, dostęp do Hejt Room-u

Transmisja High League 6 jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 9+ lub iOS 13+ oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z High League 6 można uruchomić na przeglądarkach Safari, Edge (chromium) oraz najnowszej wersji Chrome.

Najłatwiej opłacić dostęp do transmisji High League 6 za pomocą Blika lub szybkiego przelewu. Warto również wspomnieć, że do odtwarzania materiałów wymagane jest stałe połączenie z internetem o przepustowości 10Mbps+. Transmisja High League 6 jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 9+ lub iOS 13+ oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z High League 6 można uruchomić na przeglądarkach Safari oraz najnowszej wersji Chrome.

Sprawdź także - High League 6 Transmisja za darmo

PPV High League 6 - Czy można obejrzeć galę za darmo?

Standardowo, aby obejrzeć wszystkie walki na gali High League 6, trzeba kupić pakiet PPV na oficjalnej stronie federacji. Wstęp do tego, co będzie się działo w dalszej części, będzie można oglądać za darmo na oficjalnym kanale YouTube organizacji High League. Studio rozpocznie się o godzinie 19:00 i zaraz po nim, o 20:00 powinniśmy zobaczyć pierwszą walkę gali. W przypadku High League 6 będzie to starcie Mateusz „Haribo” Gąsiewski vs Roger Salla. Kolejne walki zobaczymy po wykupieniu pay-per-view.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!


Gdzie obejrzeć transmisję High League 6??
Całą galę High League 6 będzie można obejrzeć wyłącznie w systemie PPV.
Ile kosztuje dostęp do transmisji High League 6?
Najtańszy dostęp do transmisji gali High League 6 kosztuje 34,99 zł.