Przed nami już szósta edycja gali High League. Odbędzie się na niej dziewięć emocjonujących starć. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek pomiędzy Marcinem Dubielem a Jarosławem „Pashąbicepsem” Jarząbkowskim. Na karcie walk zobaczymy też takie postacie jak Lexy Chaplin, Denis Załęcki, Marcin Najman czy Paweł Tyburski. Czy można obejrzeć galę High League 6 za darmo? Gdzie oglądać High League 6 za darmo?

High League 6 – Stream Free Online

Gala High League 6 za darmo? Czy to możliwe? To pytanie zadają sobie fani w całej Polsce. Niestety aktualnie nie ma możliwości, aby zobaczyć gale organizowane przez federację High League za darmo. Organizacja od pierwszej edycji postawiła na transmisje za pośrednictwem pay-per-view. High League, podobnie jak inne gale typu freak fight, postanowiło jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców i udostępnia początek wydarzenia w otwartej transmisji na swoim kanale YouTube. Zalążek tego, co będzie się działo w dalszej części, będzie można oglądać za darmo od godziny 19:00 na oficjalnym kanale YouTube High League. Na początek czeka nas studio i ceremonia otwarcia wydarzenia. Następnie widzowie kanału High League zobaczą za darmo transmisję pierwszej walki.

Sprawdź także – karta walk High League 6

High League 6 – Darmowa Transmisja z Pierwszej Walki

High League, aby zachęcić widzów do wykupienia pełnej transmisji, na swoim kanale YouTube decyduje się na darmową transmisję pierwszej walki gali. W przypadku High League 6, które w pełni można typować u bukmachera Fortuna (sprawdź: kod promocyjny Fortuna), fani będą mieli możliwość zobaczyć za darmo starcie Mateusz „Haribo” Gąsiewski vs Roger Salla. Kolejne walki zostaną pokazane wyłącznie w systemie PPV.

Cała gala High League 6 za darmo?

Cała gala High League 6 za darmo? Aktualnie nic nie wskazuje na to, abyśmy w przyszłości mogli oglądać wydarzenia spod szyldu High League za darmo. Aktualnie, aby obejrzeć wszystkie walki gali High League 6, trzeba kupić pakiet PPV na oficjalnej stronie federacji.

Sprawdź także – PPV High League 6

WYNIKI GALI HIGH LEAGUE 6

Wynik walki: Jarosław "Pashabiceps" Jarząbkowski vs Marcin Dubiel
Wynik walki: Lexy Chaplin vs Paulina Hornik
Wynik walki: Denis "Bad Boy" Załęcki vs Paweł "Tybori" Tyburski
Wynik walki: Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak vs Marcin "El Testosteron" Najman
Wynik walki: Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs Dawid "Crazy" Załęcki
Wynik walki: Konrad Karwat vs Denis Labryga
Wynik walki: Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk vs Kacper "Ludwiczek" Bociański
Wynik walki: Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak vs Michał Cichy
Wynik walki: Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Roger Salla

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!


Aktualnie gale organizowane przez High League można obejrzeć wyłącznie po wykupieniu pakietu pay-per-view.
W przypadku High League 6 fani będą mieli możliwość zobaczyć za darmo starcie Mateusz „Haribo” Gąsiewski vs Roger Salla.