Przed nami już szósta edycja gali High League. Odbędzie się na niej dziewięć emocjonujących starć. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek pomiędzy Marcinem Dubielem a Jarosławem "Pashąbicepsem" Jarząbkowskim. Na karcie walk zobaczymy też takie postacie jak Lexy Chaplin, Denis Załęcki, Marcin Najman czy Paweł Tyburski. Czy można obejrzeć galę High League 6 za darmo? Gdzie oglądać High League 6 za darmo?

High League 6 - Stream Free Online

Gala High League 6 za darmo? Czy to możliwe? To pytanie zadają sobie fani w całej Polsce. Niestety aktualnie nie ma możliwości, aby zobaczyć gale organizowane przez federację High League za darmo. Organizacja od pierwszej edycji postawiła na transmisje za pośrednictwem pay-per-view. High League, podobnie jak inne gale typu freak fight, postanowiło jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców i udostępnia początek wydarzenia w otwartej transmisji na swoim kanale YouTube. Zalążek tego, co będzie się działo w dalszej części, będzie można oglądać za darmo od godziny 19:00 na oficjalnym kanale YouTube High League. Na początek czeka nas studio i ceremonia otwarcia wydarzenia. Następnie widzowie kanału High League zobaczą za darmo transmisję pierwszej walki.

Sprawdź także - karta walk High League 6

High League 6 - Darmowa Transmisja z Pierwszej Walki

High League, aby zachęcić widzów do wykupienia pełnej transmisji, na swoim kanale YouTube decyduje się na darmową transmisję pierwszej walki gali. W przypadku High League 6, które w pełni można typować u bukmachera Fortuna (sprawdź: kod promocyjny Fortuna), fani będą mieli możliwość zobaczyć za darmo starcie Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Roger Salla. Kolejne walki zostaną pokazane wyłącznie w systemie PPV.

Cała gala High League 6 za darmo?

Cała gala High League 6 za darmo? Aktualnie nic nie wskazuje na to, abyśmy w przyszłości mogli oglądać wydarzenia spod szyldu High League za darmo. Aktualnie, aby obejrzeć wszystkie walki gali High League 6, trzeba kupić pakiet PPV na oficjalnej stronie federacji.

Sprawdź także - PPV High League 6

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie High League 6. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!


Czy galę High League 6 można obejrzeć za darmo?
Aktualnie gale organizowane przez High League można obejrzeć wyłącznie po wykupieniu pakietu pay-per-view.
Jaka walka gali High League 6 będzie transmitowana na oficjalnym kanale YouTube High League?
W przypadku High League 6 fani będą mieli możliwość zobaczyć za darmo starcie Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Roger Salla.