Przed nami trzecia gala organizacji KSW w tym roku, czyli KSW 80. Dojdzie na niej przede wszystkim do pojedynku o pas tymczasowy w wadze piórkowej pomiędzy niepokonanym Robertem Ruchałą a Lom-Alim Eskijewem. Karta walk KSW 80 obejmuje jednak również inne ciekawe starcie. Kto zawalczy na KSW 80?

Kto zawalczy na gali KSW 80

Karta walk KSW 80, którą w całości możemy typować u bukmachera Fortuna (zobacz: kod promocyjny Fortuna), powinna dostarczyć fanom wielu emocji. Kto zawalczy na KSW 80? Kibice wyczekiwać będą przede wszystkim walki wieczoru. W niej rękawice skrzyżują Robert Ruchała oraz Lom-Ali Eskijew. Stawką tego starcia będzie tymczasowy pas w dywizji piórkowej. Rreprezentant Polski jest niepokonany, jednak Eskijew to bez wątpienia najbardziej wymagający rywal z dotychczasowych przeciwników Ruchały.

Co-main event KSW 80 to pojedynek w dywizji średniej. Zajmujący czwarte miejsce w rankingu KSW Tom Breese podejmie Bartosza Leśko, dla którego będzie to dopiero drugi występ w organizacji KSW. Polak w debiucie dla największej polskiej organizacji pokonał na punkty Damiana Piwowarczyka. Warto zaznaczyć, że była to walka w wadze półciężkiej. Breese natomiast w KSW zanotował po jednej wygranej i przegranej. Po udanym debiucie przeciwko Damianowi Janikowskiemu, Anglik w kolejnym pojedynku musiał uznać wyższość Pawła Pawlaka.

Z pozostałych zawodników, którzy wystąpią na KSW 80 z pewnością należy wyróżnić wracającego po dłuższej przerwie Michała Michalskiego. Polak zmierzy się z Erikasem Golubovskisem. Ciekawie powinno być także w starciu Wojciech Kazieczko vs Danu Tarchila. Obaj to niezwykle utalentowani i młodzi zawodnicy, którzy w przyszłości mogą stanowić o sile KSW.

Sprawdź także - KSW 80 Transmisja

KSW 80 - Pełna Karta Walk

Karta walk gali KSW 80 rozpocznie się od pojedynku w kategorii średniej. Lokalny bohater, Mateusz Janur, zmierzy się z Andi Vrtačicem. Dla obu będzie to debiut w KSW, więc z pewnością będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Po tym starciu zobaczymy dwie walki polsko-polskie. W pierwszej z nich Kamil Szkaradek stoczy bój z Patrykiem Chrobakiem, a w następnej Kacper Koziorzębski podejmie Borysa Borkowskiego.

 

Relacja na żywo KSW 80 rozpocznie się 17 marca o godzinie 19:00. Wróć niebawem

 

W kolejnych pojedynkach będziemy mogli oglądać w akcji takich zawodników jak Damian Piwowarczyk, Bartłomiej Gładkowicz, Wojciech Kazieczko czy Danu Tarchila. Szósta walka na karcie walk KSW 80 to pojedynek kobiet. Emilia Czerwińska stanie naprzeciwko reprezentantki Brazylii - Yasmin Guimarães. Polka jest na ten moment niepokonana i z pewnością będzie chciała przedłużyć swoją passę zwycięstw. W kolejnych starciach zobaczymy Michała Michalskiego z Erikasem Golubovskisem oraz Luisa Henrique da Silvę z niepokonanym Oumarem Sy.

Co main event i walka wieczoru KSW 80

W co-main evencie gali KSW 80 Tom Breese zmierzy się z Bartoszem Leśko. Anglik zajmuje wysokie, czwarte miejsce w rankingu KSW w dywizji średniej, jednak Polak w starciu z Damianem Piwowarczykiem udowodnił, że nie można go lekceważyć. W walce wieczoru będziemy natomiast świadkami boju o pas tymczasowy w wadze piórkowej pomiędzy Robertem Ruchałą a Lom-Ali Eskijewem.

Pojedynki gali KSW 80 odbędą się w następującej kolejności:

  • Mateusz Janur vs Andi Vrtačić
  • Kamil Szkaradek vs Patryk Chrobak
  • Kacper Koziorzębski vs Borys Borkowski
  • Damian Piwowarczyk vs Bartłomiej Gładkowicz
  • Wojciech Kazieczko vs Danu Tarchila
  • Emilia Czerwińska vs Yasmin Guimarães
  • Michał Michalski vs Erikas Golubovskis
  • Luis Henrique da Silva vs Oumar Sy
  • Tom Breese vs Bartosz Leśko
  • Robert Ruchała vs Lom-Ali Eskijew

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 80. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!