Sebastian "Ztrolowany" Nowak i Marcin "Mielonidas" Makowski zmierzyli się na gali Prime Show MMA 2. Kto wygrał ten pojedynek?

Ztrolowany vs Mielonidas Prime Show MMA 2

Ztrolowany vs Mielonidas na Prime Show MMA 2, czyli walka dwóch zawodników z przeszłością w FAME MMA. W ostatnim czasie zdecydowanie lepszą passę ma Ztrolowany. Mielonidas przegrał dwa ostatnie pojedynki przez ciężkie nokauty, więc pytanie, jak jego organizm zareagował na tego typu doświadczenia.

Kto wygrał walkę Ztrolowany vs Mielonidas?

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Ztrolowany vs Mielonidas, mogliśmy wytypować naszego faworyta w legalnej firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem federacji Prime Show MMA. Według kursów bukmacherów faworytem tego starcia był Ztrolowany. Kurs na jego triumf wynosił 1.45, z kolei wygrana Mielonki została oszacowana na kurs 2.37.

Wynik walki Ztrolowany vs Mielonidas

Wynik walki Ztrolowany vs Mielonidas poznaliśmy już w sobotę. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem druga gala Prime Show MMA 2. Na papierze faworytem był Nowak i wydawało się, że posiada wszelkie atuty ku temu, żeby pokonać Mielonidasa. Makowski jest od niego znacznie starszy, przegrał ostatnie walki przez ciężkie nokauty. Wszyscy uważali, że jeśli nie wydarzy się nic sensacyjnego, Ztrolowany powinien wziąć tę walkę.

Zobacz także – kim jest Ztrolowany?

Opis walki Ztrolowany vs Mielonidas

Opis walki Ztrolowany vs Mielonidas, czyli jak mógł wyglądać ten pojedynek? Z racji tego, że Mielonidas miał ostatnio problemy w stójce, zapewne w tej płaszczyźnie Ztrolowany mógł szukać swoich szans. Wydaje się, że Nowak posiada też lepsze zapasy, więc w każdej płaszczyźnie powinien mieć przewagę nad swoim najbliższym oponentem.

I runda: 

Początek walki był bardzo spokojny, jednak po minucie Mielonidas dwukrotnie próbował nieskutecznie obalić Ztrolowanego. Po dwóch minutach sędzia przerwał walkę, gdy obaj zawodnicy klinczowali się przy siatce. Mielonidas został upomniany za trzymanie siatki. Po wznowieniu Ztrolowany zadał silny cios, ale Mielonidas nie pozostał dłużny.

II runda:

Ztrolowany na początku drugiej odsłony dwukrotnie mocno kopnął Mielonidasa. Po chwili lekkiej wymiany ciosów Mielonidas docisnął Ztrolowanego do siatki, ale ten świetnie się obronił. Do końca II rundy nie za wiele się już działo, ale można było zauważyć, że oboje już odczuwają trudny pojedynku, ciężko oddychając.

III runda:

Ztrolowany ruszył z szarżą na Mielonidasa, zadając mocne ciosy. Po chwili sędzia zatrzymał walkę z powodu włożenia palca w oko przez Mielonidasa. Ztrolowany zwijał się z bólu, ale niedługo po tym incydencie walka została wznowiona. Pod koniec walki Sebastian "Ztrolowany" Nowak zaskoczył wszystkich, trafiając Mielonidasa mocnym prawym sierpowym. Ten upadł na ziemię, a Ztrolowany dokończył dzieła, nokautując Marcina "Mielonidasa" Makowskiego.

Ztrolowany pokonał Mielonidasa przez KO, runda 3.

Wyniki walk Prime Show MMA 2: